Jump to content
Българският форум за музиканти

Поправка на тунер


Recommended Posts

Имам един хрoматичен тунер Fender, който се повреди от няколко дена, дали мога го оправя някъде или трябва да взимам нов направо?

Редактирано от Angry Samoan
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поръси го с чубрица, сушена точно 3 дни и 6 часа на балкон с източно изложение на 6-тия етаж на тухлен блок на не повече от 3км от улица Симеон Велики в Малко Търново. После ако не помогне го занеси на някой, който разбира от електроника да ти каже какво му има и ще разбереш става ли за поправка :)

 

Поздрави,

Влад

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^ :)

 

А какъв е проблемът точно? Защото проблеми бол - само кажи кой те е сполетял, освен известният "Не работи" :)

 

В повечето случаи при такива електронни машинки ремонтът е единствено чрез подмяна :hysterical:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В повечето случаи трябва да го погледне човек, който разбира от електроника. Той може да ти каже дали е за боклука или търпи ремонт.

 

Аз бих го погледнал.

Живея в Пловдив.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поръси го с чубрица, сушена точно 3 дни и 6 часа на балкон с източно изложение на 6-тия етаж на тухлен блок на не повече от 3км от улица Симеон Велики в Малко Търново. :greenangel:

 

 

Хо-хо браво пич, направо паднах от смях..

 

@Nikifena благодаря за response-а, но за съжаление съм то София, така че ще гледам да намеря човек който разбира тук. :headbang:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако е дигитален с кварцово екранче, не се хаби, ами си вземи нов. Аз имах такъв на Стаг и без да искам съм го чукнал някъде, като при удара екранчето леко се е пукнало. Иначе си бачка, просто не се вижда нищо (което по принцип не е особен проблем, ако си му свикнал преди това). И все пак можеш да напишеш какъв точно е проблемът.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз моя го закърпих днес. Както е казал поета: "Със сезал, тиксо и медна тел всичко може да се ремонтира!".

Но аз ползвах по-адвансд методи и затова имах леки съмнения... :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз имам кофти чувството, че пичът си няма ни най-малка представа в какво се изразява проблемът, освен че не работи :rolleyes: Вчера, да ти кажа честно, на сеанса на врачките фърляхме боб за всички тунери по широкия свят и като стигнахме до твоя се оказа, че една батерия е протекла и е накъсила 2 пътечки... ;)

 

Много обичам въпроси - "не работи - какво му е?" Все едно човек може от разстояние по едно "не работи" на прецени точно какво се е случило, че пък и дори и да успее, като каже на човек, който сам не може да открие дори проблема, все едно ще се справи сам да го оправи :rolleyes: Нищо лично пич - просто да разбереш, за какво шегичките са леко саркастични :godbless:

 

От София първото име, което ми идва е Евтим, но има и доста други съфорумци навътре в материала. Ако никой не си каже без бой, пиши едно лс на Евтим.

 

Поздрави,

Влад

Редактирано от vlex
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това, което може някой да провери е дали не са за смяна батериите и дали някоя връзка не е прекъсната - останалото е в един-два чипа и цифрово (не подлежи на ремонт - засилваш го към казана и си купуваш нов)

Редактирано от Overdrive
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.