Jump to content
Българският форум за музиканти

Гризка от полушведска наденица с привкус на лютеница


jFog

Recommended Posts

Няма да се плашункате щото и това е само почнато и е до под кривата круша...

Ей тъй за по пъргави фенове е заформено за малко екшън да стане докато си браузвате тука из форума.

Хич да не поне по веднъж в годината не е зле да постваме (нали?!?!) ;) па било то и само гризки или огризки :)

 

 

:):headbang:

 

 

 

п.с.като тествах ъплоуда през Файърфокс-а ми дава няква грешка,но се плейва.ако не се получи пробвайте през друг браузър евентуално...

 

 

http://media.putfile.com/new-dell-02

 

без малко да пропусна линка..

Редактирано от jFog
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аааааааа :) добре си е огризката, па щом има и привкус на лютеница - качествена бичкия се е заформило :) ,

може ли като ми поостане време да и заформя един бас трак ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето го батко бе, ето го!!!!

 

Ами айде, веднага ще му измисля едни задавяници!!!!

 

По-често, повече и най-вече - задължително!!!!

 

:)

Балади за Злобара Де Мойн ще правим ли?

 

Иване бре, прати ми го на пощата бе, не се сваля тая пущина...

Редактирано от sa6tiat
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бат'Фог пак изби мухите с един изстрел!

Де'еба вземи завърши едно парче...толкова добър материал си насъбрал, че ще излязат 16 албума мелодичен Шведски Дет от Испания :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хубавина!!! Време беше някой да прероди At The Gates времената, без лигочите, с които напоследък ни заливат суманайси ШВЕДСКИ (тройки) метал банди...

Дето казва Денчо... Пиши цял материал и чакаме да пазаруваме "толедска" стомана с Стокхолмски привкус

Редактирано от TheNextDimension
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

здравейте пак, радвам се че се е харесал фрагмета погорепосочен от песен(евнтуална)

ше трябва да се взимам у ръце до следващите 10-15 години нещо да скова окончателно...вече няма как

бях се зарекъл като цяло да не пускам половинчати неща вече .че ми стана патент,ма се изтървах :) деба

пък и вокалите много сложни,той Монката може да ги омаже за спорта както си иска де ,но по принцип идеята е за дълбокогърлени и приятно хриптящи в същото време вокали.и така сам ми се убиват леко желанията.ше трябва да потърся хора вече деба крайно време е.Ако има късмет и наистина сменя малко работата ше имам време ми се струва за всичко.евентуално тогава вече фактически именно вече говориме..е възможно нещо по голямо.До тогаз кисели краставички и гризки от наденици :)

 

Балади за Злобара Де Мойн няма начин да не се напишат рано или късно :greenangel:

 

 

 

:headbang:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Винаги на линия според както си го поръчаш...

 

За мен ще бъде чест.

 

Айде бе, имаше една тема с едни грайнйдкор-дет-прочее онлайн проекти...

Дилън101, Еджкръшър, кво дремете, мама му. И Горера се попиля некъде...

Аре бе, хаймани.

Писна ми да ви подбутвам.

 

Мързели. :greenangel:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^^Монка, и тримцата сме заети професионално изтърбушени индивиди, разхвърляни в различни кътчета на Европа. Идеята беше хубава, но в един по-добър свят можеше и да се осъществи, също както и комунизма :thumbs_up:

Редактирано от edgecrusher
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.