Jump to content
Българският форум за музиканти

Китаристки :)


Mecho

Recommended Posts

Сигурно ще обидя някой с моето мнение, но според мен Avril не е за тук. По същата логика можете да сложите и Madona, която на един нейн концерт я видях да свири New Level на Pantera(но това е друга тема). Така че... B)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е, ако ще маркираме и всяка певица, хващала китара, понятието "китарист(ки)" доста се разводнява ...

 

^Иначе моите уважения към Ейврил, фен съм й!

еми да и аз съм и фенка B) и мисля също така че независимо дали си момче или момиче това не определя как свириш :D това се определя от таланта :D защото има и доста талантливи момичета :) но на тема китари момчетата водят по численост

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сигурно ще обидя някой с моето мнение, но според мен Avril не е за тук. По същата логика можете да сложите и Madona, която на един нейн концерт я видях да свири New Level на Pantera(но това е друга тема). Така че... :thumbdown:

Подкрепям :) говорим за китаристки , а не за певици с китара в ръка ;)

 

Ето тук има една в шред/класически стил :)

 

и шредърката Лайхо я споменахме :hysterical: за къде без нея ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

. ;) Лоша работа с тоя форум едвам си пускам постовете.

Дано да стане скоро.... :D

Редактирано от EAmechaniX
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аууу -край!Спирам да харесвам китарата и свиренето му. ;)

Никаква/ъв АЛЕКСИ повече....! :D

Аз навремето от Джорж Майкъл така се отказах и от Елтън Джон също. :(:);)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Официално вече Алекси е слаб китарист, защото е педал! Звучи ми логично и ако някой не защити тезата ми попада под въпрос! B)

(както и към всички останали, които се "вдъхновиха" от предходния ми коментар)

Не съм казал, че е слаб китарист, нито имам нещо против сексуалната му ориентация. Не съм от тези, дето замерват обратните с камъни или отказват да седят на една маса с тях - просто не обичам да гледам снимки на целуващи се мъже, ОК? За допълнителна информация, Queen са ми любима група No1. Причината, поради която не слушам Алекси Лайхо, както и Роб Халфорд и много други музиканти от тази "партия" е, че музиката им не ми харесва, не че са обратни. Айде стига толкова обяснения ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Защо пък да сме се "вдъхновили" от ТЕБ, след като всички видяхме снимките?

 

Не се надценявай, plx.

Теб пък въобще не съм те имал предвид.

 

А, ... те повечето коментари след Алексиевските прелести са изчезнали ... Още по-добре. Трийте и тоя и предния ми!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...
Глупости. Естествено, че китарата не е мъжки спорт, колегите не са прави, но е факт, че има малко изключително добри китаристки.

Защо ли ? Еми просто повечето жени китаристки нямат амбицията да продължат и много лесно се отказват. Радвам се, че има изключения, но бих желал те да са повече, все пак трябва да има баланс.

 

 

Отказват се тези, които не могат да го почувстват със сърцето си. И при мъжете е така.. някои надобряват..обаче не всички го чувстват истински. Аз свиря от 6 годишна и не съм спирала... За съжаление момичетата са лигли ( повечето ) хаха :cheers2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като ще говорим за момичета с китари, прииска ми се да покажа няколко мои снимки от далечните и не толкова далечни времена...

 

l_6aed297343a80ba5568bbf624f0977b3.jpg

l_010bef11085d11ba3428bf5ff293a54b.jpg

l_578c325d7a8b96057f8f2148fce5d8e2.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като ще говорим за момичета с китари, прииска ми се да покажа няколко мои снимки от далечните и не толкова далечни времена...

Това вече e друго нещо. :)

Редактирано от Rage
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.