Jump to content
Българският форум за музиканти

една идея за раздел


Recommended Posts

Идеята ми е следната:

Предполагам и почти съм убеден, че много от музикантите в този форум , постоянно или не, взимат участие в музикалните фестивали и конкурси, които се провеждат в България. И е факт, че след всеки фест, всеки е пълен, както с много емоции, така и с изключително много и естествено достоверна информация, която не би имал нищо против да сподели с нас в един такъв раздел.

Всеки ще пише как е минало, как е бил звукът, сцената, организацията, кое му е направило много добро и най-лошо впечатление и т.н.

Така дори ще се събира и инфо за знайни и незнайни фестове ...

И ми се струва, че и това ще е място където като се върнеш от фестивал-ще ти е дори кеф да драснеш някой ред как е било!?! А за другите, които четат- ще е колкото любопитно-толкова и полезно да добият представа за събитието за да знаят например дали да отидат там ако ги поканят някога.

Това е!

 

Аз лично бих се радвал да има подобен раздел!

 

Пишете какво мислите!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чак пък раздел...

Мисля, че 1 тема е достатъчна.

 

 

Здравейте!

 

Подкрепям мнението, че е добре да бъде раздел, стига това да е възможно за форума - може да бъде сложен близо до раздела "LIVE" или до "МУЗИКАЛЕН БИЗНЕС". В раздела може всяка тема да е насочена към отделен фестивал и неговите минали и предстоящи издания, програма, координати на озвучителя (обикновенно е един и същ), впечатления, репутация и т.н. Ако за всички конкурси и фестивали на се отвори една тема, вътре ще стане "мазано", всеки ще говори за някой разл. фест и няма да е подредена информацията.

 

Подкрепям идеята на SAVOV, надявам се Musicman да има сили за още един раздел :)

 

Поздрави!

Тина

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хм, вярно е, че този раздел няма да прави "оборот", но ще е полезен да се разбере кой фестивал си струва и кой не.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Една тема е абсолютно достатъчна, както се спомена. Направете си една, ако има интерес - ще ви я направя важна. Мисля, че "Live" е подходящ раздел.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.