Jump to content
Българският форум за музиканти

Joe Satriani


ho6imin

Recommended Posts

Когато излезе тва парче си мечтаех да имам бенд,с който да го изсвиря-

след толкова години нито бенд имам,нито се научих да го свиря човешки :)

Има обаче бекингтрак,върху който човек да маже и ентусиазъм,ха наздраве :)

http://media.putfile.com/crushing-day-ivo

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво :) Свиренето е на ниво , песента си звучи много добре . Единствено може би е трябвало малко да поусилиш китарата и да и засилиш ефектите в стил Сатриани , но това са малките неща , които няма да бъда аз ако не спомена :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Яко е станало . Може би бекинг трака те дъни малко, с тея отвретителни(според мен) барабани, но това не зависи от теб:)

Основния риф и особено хармонизираните моменти са много сполучливи и са супер.

На бързите пасажи, на места аз поне усещам напрежение и малко нечисто свирене(в никакъв случай не казвам че бих се справил по добре)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря ви за отзивите,момчета!Китарката е тиха,да не се чува много колко е фалшива :)

А свиренето е меко казано нечисто-мазалото е мощно :thumbs_up: ,ама пусти мерак...

Мерси и наздраве :punk_guitar:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мазалото не е чак толкова голямо. Справил си се чудесно :thumbs_up:. С още малко тренировки може да изчистиш и неверните ноти на места. Но поне аз го чувам чисто и общо взето - вярно изсвирено.

 

:punk_guitar:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Присъединявам се към колегите. Добре направено. Това е една от песните, с които съм проходил в музиката и свиренето.

Наздраве и лека вечер :punk_guitar:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Евала човек!!!

 

просто едно голямо евала! Това е много трудна песен и самия факт, че си се опитал си е достоен за уважение. И аз искам да я начуа един ден. А със група, не вярвам човек, тя е много скучна за другите от групата. Сатриани разправяше, че е спрял да я свири, защото особено на джеф му ставало скучно и забързвал една така и така бърза песен за свирене...

 

Страшно много си се приближил до тона от албума, какво си използвал? Много интересно ми стана!

 

А за оправяне, има наистина доста за оправяне, но това е разбираемо. Те прмиерно арпежчетата са толкова отвратителни, че малко хора знам, дето ги свирят наистина чисто.

Най-вече бих казал да поработиш малко на бендовете, защото те развалят цялостния облик, на иначе една много добре изсвирена песен. Примерно в началото, усещам, че съвсем малко не му достига на бенда да стигне до нотата и това наистина разваля впечатлението.

 

Браво!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Феникс,Голямо Благодаря!!!Радвам се,че ти е харесало парчето.

Използвам П.О.Д. 2 на Лайн 6 боднат директно в П.Ц.-то с чинчове :D

Хакнах симулация на Брит Хайгейн с малко хорус и тва е.

За бендовете,както и за нещата споменати от колегите за оправяне, си абсолютно прав.

Работата е там,че отдавна не се занимавам с музика-гледам си семейството,зазимил съм метлата

и от време на време я припалвам-сам се сещаш,че скоро няма да си оправя бендовете и другите

шитни :ok:;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.