Jump to content
Българският форум за музиканти

Career - много яки


Evtim Djerekarov

Recommended Posts

пробвал съм от тези шарените за, които пита Митко - 650 лв средно

ми като за 650 са добре

пробвах и Ван Хален тип - за 400

определено беше по добра от зеления Слемер- бай Хемър за 550

-същия дето Ефтим го хвалеше

 

но не по добра от ОЛП - Ван Халена който имах

ами цената си определя качеството

на тези за 650 - си плащаш- за нарисуваните там дракони или други красоти по тялото

нисък клас китари, които общо взето си заслужават парите

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ibanez са друга бира

 

тия са ако имаш излишни пари за гъзария

и най вероятно - ще смениш адаптерите

в което има смъсъл - да имаш различни китари с различни адаптери

(знаш ли как се кефя от миналата седмица на РБМ с хъмбъкер фром хел )

 

от твоя и моя гледна точка - това е китара - която става - но може и с нея, може и без нея

 

а хора - които искат сносен първи инструмент - е желателно - да огледат тази и другите конкурентни марки

и да си решат какво ги устройва

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хммм :think: тия 210 леви не ми вдъхват особено доверие. Адаптерите може да са некъв шит... Мммм не знам. Нещо сайт, тва-онова нема ли още за тях?

 

 

 

WWW.GKNAUER.DE

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тия Career крали, крали ...че се о***ли! :)

Пробвай ги някъде ако имаш възможност! :)

И сподели,,,Please!

 

Тук честно такова чудо не съм виждал, но иначе с удоволствие бих пробвал. :)

Като разгледах моделите от линка по-нагоре в темата останах с впечатлението, че става въпрос за марка китари от тип Стаг, Винтидж ...т.е. такива, които копират чужди модели. Понякога има и добри попадения, но като цяло дълбоко се съмнявам в качеството. Преди години имах китара Fleetwood, никога чувана от мен марка до тогава. Изглеждаше ето така:

002.jpg

Убиец, ама се оказа абсолютно менте. Флойда беше толкова зле, че разстройваше без дори да го пипаш! Звука беше доста "прозрачен", но като за ценовия си клас изглеждаше супер.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 year later...

Случайно попаднах в едно магазинче и случайно пробвах едно басче 5-струнка Career, на сухо звучеше чудесно, след седмица повторих, този път го прослушах по-добре и през усилвател, много удобен. Сравних го с Фендерите на Райзинга и ОМГ, китайчето ми се стори значително по-добро. И сега си е при мен. Като направя саписче някое , ще пусна. Не че съм фен на фирмата, но просто ми пасва страхотно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 year later...
Преди време тругнахме да избираме ел. китара с един приятел. Обиколихме доста магазини в София, и накрая влязохме в "Чана" на Пиротска. Там имаше някакви китари "Career". Взех да пробвам един Страрокастър и се учудих колко добре звучи. Беше само 210 лв. Ключетата му не бяха нищо особено, тремолото беше доста стегнато, боята не беше перфектна, но китарата звучеше много по - добре от всички подобно Squier, Yamaha, Stagg за по 300 - 450 лв.

Пробвах и другите по - скъпи китари от тази марка и всичките много ми харесаха. Имат чисто звучене и въпреки ниските си струни не бият никъде(изобщо). Много са верни и са с доста прави грифове, Изобщо много добри китари.

Приятел искам да те попитам ето за този Страрокастър ли става дума http://www.camerton999.com/index.php?s=det...417&Link=45 :lol::)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като се изтупа темата от праха, да се включа и аз. Миналия месец в същия този магазин ( Камертон) разгледах две три ЛП копия на Кариир, след като доста дълго ги гледам из и-бей. Не са никак лоши като изпълнение, усещане и звук( пробвах само на сухо), ама цените им са надути, като за българи. В и-бей са по 179 евро нови (елит моделите, които са копия на ЛП стандарт), а тук 790 лв. :thumbs_up:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От 2005г., когато съм написал темата, по всяка вероятност се е променила продуктовата гама на фирмата, а и със сигуност - моите критерии.

Затова, ако имаш възможност пробвай. На снимките изработката ми се струва на ниво Vintage, в смисъл, че не изглеждат зле, а спецификациите им не звучат лошо, но това е разсъждение по картинка. Не съм пипал отдавна такива китари.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.