Jump to content
Българският форум за музиканти

Too Many Tears - Whitesnake Jam!


Angelina Sekulova

Recommended Posts

Па и Heartman да покаже нещичко, вече има една музичка и като за флейта :greenangel: (и щрайх, и арфистКА, и хор ;))!

И аз това викам,що не?И хоппала ето две тракчета.Ще ме извините за нескупосания запис на флейтата,но съм с много гаден микрофон и квито ефекти да слагам вкарва много шум.Иначе другия запис си позволих да попея след ангелогласната ни съфорумка :)

 

http://media.putfile.com/HeartmaN-Too-many-flutes

 

http://media.putfile.com/Too-Many-Tears-22

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 44
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Heartman-е, сладкопойна чучулиго, :D

След твоята гласова намеса цялата идейна шлака, свързана с това парче, е измита от мен.

Срещу името Ковърдейл в ума ми няма никакво понятийно съответствие.

;);) Чувствам се душевно (и без малко диуретично) пречистена... ;);)

С две думи: не пей, слънце небесно. С най-приятелски чувства ти го казвам и се подписвам под това с двете ръце.

 

ЗА флейтата... - много читаво! ;):godbless::bravo:

EL CONDOR PASSA

Китарките и флейтата са твоята същинска сила! Хлебен материал и безспорен талант съм чула и на двете места... (особено в темата на zanev 70 хич не си се майтапил!)

 

И докато съм още в "орнитологичния" регистър ;), да се възползвам да помоля:

Black Bird (singing in the dead of night...),

Ако не си по приеми, да събираш лаври и призове за новия албум,

take these broken wings and learn to fly...

По грифа, разбира се..., ще ми бъде приятно!

Едно соло не стига. ;)

Разбира се, темата е отворена за всякакви участия и интерпретации.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хихи знаех си че няма да ти хареса пеенето,ама поне флейтичката си удобрила.Пък само в моя защита да кажа че експериментирах с пеенето,опитах се да звучи като Джо Бонамаса,понеже самия сингбек е по-лайт и тая румба ,не ми се вързваше да го пея по рокаджийския начин.Иначе това парче си го представям тип starkers in tokyo.Най-добре ми стоеше там Ковърдейл и акустик. :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз вече обсъждах джема с единия от участниците в него, ама мисля, че е редно да кажа мнението си и в темата.

 

Байтанас направо го е забил в земята тоя джем. Неговото изпълнение е най-развижено от всичко. BlueZone го изпипал много нежно и се сипе мазно мазно :singer:

 

Иначе, колкото до самата певица - по-добър глас тука във форума не съм чувал. (без да се засяга никой.)

Мисля, че Ангелина е призована да изпее I Surrender на Rainbow. :thumbs_up:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Старата песен с нов глас:

 

Too Many Tears v2.00

 

Тоя път Ангелинка извади от арсенала и мекия глас :girl_cray2:

Редактирано от BlueZone
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:girl_cray2: Angelina нумбер уоне :girl_cray2: уникален глас, Blue Zone много яко човек, напомня ми на версията от албума на Цовердале Into the light,където е по лайт тая песновка и щях да забравя Thank you for the music
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Темата е супер :thumbup: Има такива изпълнения,след които човек просто няма какво да добави.

Но нали е джем,реших да постна едно бързо решение от моя страна :)http://media.putfile.com/jam-too-many-tears

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря на всички за отговорите и конструктивното участие.

Мерси и на Боби - за така миксираната нова версия! Всъщност аз му пратих само новото пеене, да го чуе като динамика и ако му се понрави - да го смеси. А той се разпъргавил, та го подравнил, та го постнал и в темата докато съм била на бачкане миналата седмица. Има нещо, което за мааалко не ми достига в крайния резултат, ама това е щото по принцип виждам в музиката работа като за целия китайски народ (и на още налитам! ;)), та като се видя по-свободна, ще му отдам нужното внимание.

@Get off, @DREAMMIND и @Slide, :girl_cray2: за добрите думи! Няма спор, врсията на бай Танас си е здравинка!

@Slide, извинявай за репликата, но няма "по-добър" или "най-добър" глас според мен. Има глас, максимално осмислил своята пригодност за целите, които си поставя. Колкото по-самостоятелно е усилието на това осмисляне, толкова по-убедително и изразително звучи гласът. Останалото са технически подробности.

И даже ще ползвам момента да се обърна и към @zwero, дето ме е "залял с аплодисменти". @Zwero-у, ;) като гледам такива хвалебствия по свой адрес, ми иде да се ощипя, да проверя дали не съм умряла - нали знаеш, за умрелите - или добро, или нищо... Хубаво е, де, не си кривя душата... :hysterical:

@ho6imin, добре дошъл "на борда"!

Интересно решение... :girl_cray2::D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^ ;):thx:;) ...

Етооо...

Поработих ооооще малко. По моему имаше 3-4 фрази в парчето, където моето пеене беше леко изместено по време и се нарушаваше синхронът. Това е нещо от машините, докато си меткахме траковете с Бобий.

Добавила съм някои довършителни нещица...

Идейният порядък вече се разминава с Coverdale, но това е смисълът на кавърите всъщност...

Enjoy! :)

http://media.putfile.com/Too-Many-Tears_Bo...effAngelina_v_3

 

П.П. Всъщност тия дни разбрах нещо: Боби Зашефф наистина съществува! (Даже работи в едно студио...)

Този е вторият човек от форума, дето sa6teствува...

Малии, казвам го с такъв патос, все едно съм открила праисторическа вкаменелост с жив генетичен материал! ;):)

Редактирано от Angelina
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:) Суперлативите са излишни - всеки път би го направила още по-полирано, излъскано съвършено и.т.н. Само че на мен лично фаворита ми е първият трак на Боби...уникален е въпреки несъвършенствата ...там някои неща изненадват приятно просто :)

 

П.П. Боби Зашев наистина съществува ... виждал съм го наживо чат пат...един такъв замислен :girl_witch:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси, prayer4eto! Радва ме твоят коментар... :)

Telerig, благодаря за активния ангажимент по темата. Аз ценя много мнението ти, защото съм прозряла немалка доза максимализъм в музикалните ти намерения (тук и там из темите ;)) и... един здравословен баланс между искането и моженето... :thx::) Честно казано, вече се обърквам за коя точно версия говориш. Аз намирам стилово несъответствие между начина, по който бях задала темата, и отговора на Боби. И сметам, че то не се дължи на некомпетентност. Ако не ми беше дал трака, щях да скоча "трупешката" в неговия метъл джем и да му го направя на... тиролски йодлер (а това хич не го мога! :tomato::lol:)

Иначе... аз имам да си поработвам... Като се погледна - по петите ми не тичат тълпи фенове и папараци, нямам яка дискография, не съм преситена от бутикови участия и международни турнета... А във форума оставям след себе си "ярка диря" (от кавъри предимно) и ако се попитам колко от тях клонят към завършен вид, се опасявам, че няма да преброя до 5...

Дет се вика, не съм се преуморила. ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.