Jump to content
Българският форум за музиканти

Soldier Of Fortune, Deep Purple


W_A_R

Recommended Posts

http://www.vbox7.com/play:2af87177 :) Пеенето е по-зле от свиренето, знам че имам много да уча, благодаря за оценките предварително. :)
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е зле... :) ...забелязват се няколко "спъвания" на места, но пък... да свириш и да пееш едновременно си е сложна задача. При положение, че аз и толкова не мога :) казвам само Браво!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

незнам защо се притесняваш толкова много !!! Всеки свири колко може :)

Мога да ти кажа че уважавам хора които пеят и свирят,това според мен е доста трудно(поне при мен беше така)

Само напред да гледаш !!! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре си се справил , пеенето е по добре от свиренето. Но мен лично не ме изкефи много. Браво все пак !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имаш хубав глас , това е важното - !!! Имайки в предвид , че това е само една камерка и микрофонче , мога да кажа , че е много добре .

Браво , продължавай все така смело напред !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Евалата, аз на 16 така не можех :blink:

 

Ако искаш съвети:

 

Fortune се изговаря "ФорЧън" :girl_witch:

 

На последната фраза започна да викаш, може би от емоция или се опита да добавиш динамика - не го прави. Ако ще повишаваш тон някъде - направи го във втория припев, накрая пак намали.

 

Песента си звучи няколко идеи по-красиво в Gmin.

 

Продължавай да се занимаваш, ш'ги смачкаш! :crying:

Редактирано от Valserp
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

Благодаря на всички за хубавите оценки и за съветите, ще се вслушам в тях. Все пак никой съвет не е излишен. :slap::hysterical: Още веднъж благодаря. :curse::girl_cray2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами добре е :punk_guitar: Съвети по нета не мога да ти дам. Трябва да "отвориш" гласа, това е най-важното. Имаш потенциал да станеш певец! Пей и свири. :punk_guitar:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
Трябва да "отвориш" гласа, това е най-важното. Имаш потенциал да станеш певец!

 

И други хора са ми казвали, че трябва да си отворя гласа, обаче просто не знам как :thumbs_up: Гласа ми е прекалено нисък. :) А дали мога да стана певец... Е малко се съмнявам, но времето ще покаже :D

Редактирано от W_A_R
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

тц

съжалявам за негативния коментар обаче ....

ПО ДЯВОЛИТЕ НЯМА ЛИ КОЙ ДА МУ КАЖЕ НА ЧОВЕКА„ ЧЕ НА ЕДНО МЯСТО ЧУКА ГРЕШНО ПРАГЧЕ ?!?!?!?!?!?!?

тцтц .. :rolleyes:

 

иначе имаш да пееш още .. давай, развивай се ... пробвай сам, разпявай, виж докъде са ти възможностите, пееш верно, отиди при преподавател .. и те така

 

а за китарата дето си я вадил по таблатури

 

................

 

за таблатурите няма да си отварям устата, просто е достатъчно да кажа таблатури SUCKS

 

абе трагедия е, общо взето

обаче имаш потенциал! както казва моят учител .. "просто търси иии..... ще се намериш"

Редактирано от emka
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.