Jump to content
Българският форум за музиканти

Евала на Pacman!


Recommended Posts

Абе ремонтните дейности приключиха и остава само да се боядиса, ама майстора нещо се беше покрил :killyou: :blink: Сега май се е прибрал и се надявам тия дни да я почне :bravo:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 53
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Цъ. Не съм я правил- само смяна на праговете + пипвания по формата-залепените остри рогове :dance: + смяна на тремолото (придружено с усърдно копане, понеже старото беше различно като геометрия, и беше с друг тип стъдове), и още някои дребни неща :D

Редактирано от pacman
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 months later...
Отговорено (Редактирано)

Най-после! Отново благодарение на pacman, мога да се похваля и визуално със старата си нова китара :P

 

Ето я Черната Красавица:

Black%20Beauty%201.jpg

Black%20Beauty%203.jpg

Black%20Beauty%204.jpg

Black%20Beauty%205.jpg

Black%20Beauty%20Head%202.jpg

Black%20Beauty%20Pickups.jpg

 

:inlove:

 

Тук ги има снимките с по-голяма разделителна способност :bravo:

 

 

Планирал съм и още няколко дребни промени, но за тях по-нататък :bravo:

 

:P:)

 

 

П.П. По отраженията на тялото можете да видите 3ти блок в Студентски Град :)

Редактирано от AXE
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нарисуваха ми логото (благодарностите отиват при VOSTOK :metalist::metalist::cheers: ), изрязах си го от самозалепващо фолио с режещ плотер и казах на бояджията да го сложи върху боята и под лака :metalist: It's as simple as that :bravo:

 

Тук има малко повече информация по въпроса.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много зъл дзвер се е получил! :):):)

Тази смолисто черна боя е просто evil.

Можеш да мацнеш фингърборда с чер байц за още повече злина и сатанизъм. :)

Имам само една уеека забележка: това, с което са хванати EMG-тата ми мяза на обикновени видии, че даже и леко ръждиви. B) Готско ще е да сложиш некфи с никелирани глави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам само една уеека забележка: това, с което са хванати EMG-тата ми мяза на обикновени видии, че даже и леко ръждиви. :) Готско ще е да сложиш некфи с никелирани глави.

B):)B)

Знам, просто тогава такива имах под ръка :) В графата "Следоперативна намеса" е :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам само една уеека забележка: това, с което са хванати EMG-тата ми мяза на обикновени видии, че даже и леко ръждиви. ;) Готско ще е да сложиш некфи с никелирани глави.

Дае, и мене само тва леко ме издразни, но супер, че ще го оправиш. Иначе талпата е лудница! Евала на мастера! :):):blink:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.