Jump to content
Българският форум за музиканти

Евала на Pacman!


Recommended Posts

Преди малко ходих до pacman, да си видя китарата, която му бях оставил за ремонт и някои преправяния. Направил я е просто страхотна!!! :godbless::godbless::godbless: Ще умра от кеф направо. Като имам възможност ще дам снимки, да видите как я е избарал B)B)B)

 

Правя му открита реклама на човека - бачка страхотно и то на много добра цена B) Така че ако ви трябва майстор - pacman е човека :godbless:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 53
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Хахаха, бай Pacman :)

Честно казано мисля, че има още доста на какво да се науча... но ако има някакви въпроси, жъ съ радвам да отговоря! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хахаха, бай Pacman  :godbless:

Честно казано мисля, че има още доста на какво да се науча... но ако има някакви въпроси, жъ съ радвам да отговоря!  :godbless:

Ето въпрос:

става дума за бас китара - има ли разлика в тялото между 4 и 5 струнни басове

и още

ако става дума за 5-струнен бас, но! 5-тата струна трябва да се дропне в А (ла) ще има ли изменения в тялото - в смисъл по-голямо, по-удължено и въобще как се определя колко ще е обемиста една китара или един бас ?

Редактирано от fracture
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази тема за pacman трябваше да е повдигна аз много отдавна когато Панко ми опрви китарата и баса..

... но забравих...

 

Ето защо и аз сега му благодаря публично и му пожелавам се повече китари да оправя... а и може някой ден да ми направи и 1 бас.. знае ли се :)

 

Евала ти Панко.. давай в същия дух...!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ихааааа... благодаря и аз :):godbless:

 

fracture, това е въпрос на дизайнерско решение. Има такива с разлика и такива без разлика. Формата на тялото е от значение единствено от гледна точка на удобство, баланс, външен вид ( :) ) и в съвсеем малка степен- акустика(поне при ел инструментите). Като се замислиш само колко различни басове има като форма и конструкция...

 

от

0193260750_md.jpg

 

през

526_full.jpg

 

до

cleo.JPG

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...

fracture, това е въпрос на дизайнерско решение. Има такива с разлика и такива без разлика. Формата на тялото е от значение единствено от гледна точка на удобство, баланс, външен вид ( :rolleyes: ) и в съвсеем малка степен- акустика(поне при ел инструментите).

...

ясна работата - щото си мислех, че има някви специални прийоми и изчисления за тази цел

 

Разбойник - ква е тая т'алпа, някои хора наистина пощуряват откъм оригиналност :idea:

Редактирано от fracture
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:rolleyes: Michael Dolan Custom shoр. Не е серийно производство :blink:

 

А от Pacmen и аз съм доволен - правил е разни неща по мои инструменти.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това с многото струни е мода - ще отшуми и ще изчезне, но по-зъл бас като визия досега не съм виждал :twisted:

 

Pacmen, исфинявай за offtopic-a! :)

Редактирано от разбойник
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.