Jump to content
Българският форум за музиканти

Remote Control за зоом 9150


Recommended Posts

a каква е разликата мейду буксите МИДИ КОИТО Са ми няколко и между единствената на която пи6е ремоте и се разли4ава от миди-тата някои може ли да ме светне като преварително благодаря и се извинявам за невежеството

Редактирано от yovi
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз преди време продадох една педалиера, която бях ползвал с МИДИ кабел към точно същия процесор и работеше перфектно.

Ако толкова държиш да е с оригиналния кабел купи си нова, към която даже може и да няма кабел.

Ето ти линк за педалиерата: http://www.thomann.de/gb/zoom_8050.htm

И тъй като се съмнявам, че ще си вземеш нова такава, по-добре се ориентирай кън мякоя по-евтина МИДИ педалиерка, която също ще ти върши работа.

Преглеждай редовно форума, от време на време излиза по някоя добра оферта.

Успех, дано си намериш! :thumbs_up:

Редактирано от qnkoviq
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

a каква е разликата мейду буксите МИДИ КОИТО Са ми няколко и между единствената на която пи6е ремоте и се разли4ава от миди-тата някои може ли да ме светне като преварително благодаря и се извинявам за невежеството

 

 

Разликата може да е голяма: Зуум да ползват техен протокол за обмен на данни между процесора и педалиерата, или да ползват някакво елементарно превключване или да ползват миди, или кой знае какво, докато при мидито всичко е ясно и няма излизане от протокола.

 

Съмнявам се, че и зуум ще ти дадат обяснение относно протокола, който ползват за обмяна на информация между процесора и педалиерата вързана през конектора remote.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.