Jump to content
Българският форум за музиканти

Ел. китара по-добрия вариант?


sboy

Recommended Posts

  • Отговори 42
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Това кво пише на линка няма особено значение. Занеси се до xxxx и питай там. Те внасят Fender за България.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ампчето може би има лек брум, но това е нормално за повечето аналогова техника - не е нищо стряскащо.

А скъпите ампове не са скъпи, защото са безшумни - напротив - почти всеки хай-гейн амп има прилично количество брум и шум.

Редактирано от Evtim Djerekarov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Остана проблема,че не съм от София и ще ми трябва опътване.Открих това което нищо не ми говори:

 

xxxx

 

Тръгваш надолу от паметника на Св.София по булеварда. Завиваш на ляво. Там има един голям музикален маразин. Влизаш в него и питаш за xxxx - той се намира в същия магазин, но е малко скрит

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е отдавнашно.

Метростанцията Сердика има 4 изхода(като изключим тия до ЦУМ и Шератон)/

Долу от самото метро има 2 стълбища нагоре - от двете страни на метростанцията.

Ако се качиш по стълбището, което е в посока ЦУМ, излизаш при фонтанчето и имаш два изхода откъм БУЛБАНК(1) и откъм Питорска(2).

Ако се качиш от метрото по другото стълбище(откъм Люлин), имаш още 2 изхода - откъм една малка пресечка, на която е магазина РайзингФорс(3), или пак откъм пиртотска(4). Магазина е точно в пряката и се вижда веднага след като се качиш по стълбичките на изход(3).

 

^Откъм кв. Люлин

RF	 1 1			5
44444441 1444444444444544444
  (3) 1 1 (4)KTC	 5
   1 1			5
   1 1			5
33333331 1333333333333533333
   1 1	  KP	5
BB (1) 1 1 (2)		5
22222221 1222222222222222222
22222221 1222222222222222222
SHER   1 1 ЦУМ		
   1 1			

(1)(2)(3)(4) - изходи на метростанция "Сердика".
1 - бул.Т.Александров
2 - бул. Витоша/Мария Луиза
5 - Пиротска
3, 4 - пресечки
BB-BulBank
RF- xxxx
KP -Капъша(друг муз. магазин)(MusicJam - musicjam.hit.bg)
KTC-Католическа Църква
Sher- х-л. Шератон

 

Иначе казано, магазина не е на улицата точно зад БулБанк-3, ами на следващата пресечка на Т.Александров-4.

Редактирано от Evtim Djerekarov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

BGmaps ряпа да ядат. :hysterical: Иначе това с начинаещия пакет е доста добре, аз също направих така преди година и малко, само че избрах Washburn (то не че имаше други във Фактор :)).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вече съм наясно какво ще направя ,ще ида в магазина и там ще си харесам каквото има Squier ме накефи много ама глейте това http://www.guitarcenter.com/Ibanez-IJX40-E...876-i1168525.gc

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това също е много добра оферта, стига да можеш да си я намериш тук.

Ампчето на Ibanez има само реверб, а и не съм сигурен как му звучи драйва.

За Squier съм сигурен, понеже съм слушал такова ампче, а и многото цифрови ефекти са си предимство.

Иначе самата китара Ibanez на мен ми харесва повече - с двупосочно тремоло и тяло от елша е, докато Affinity-то в пакетите май е с тяло от агатис. Според мен, обаче, пакетите на двете фирми са достойни съперници(а и все още не знаем колко струват тук 2-та пакета и дали тоя ибанец пакет се намира).

Ibanez в RF не продават, доколкото знам.

Редактирано от Evtim Djerekarov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ибанеца и мен повече ме кефи ако двата "пака" струват 400 лева и ги има със сигурност ще си зема ибанец.

Евтиме ти от софия ли си? Ако си, ще ти бъда много благодарен ако ми кажеш,колко точно струва пака с Squier в RF. Аз нямам възможност да ходя често до софия :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами къде събота и неделя мога да ти кажа. Някой ако ходи до магазина може да пита.

Редактирано от Evtim Djerekarov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.