Jump to content
Българският форум за музиканти

търся си нещото като агент или менижар


Recommended Posts

здр на всички аз съм момче от стара загора и търся човек който да ми помогне да си намеря спонсори и да ме ваведе в мъзикалния бизнес нещо като агент или менижар http://www.myspace.com/mafiaboybg тук има някои от бийтовете(инстроменталите) ми аз съм ги правил всички ние сме 3 момчета другите две заминаха за америка но ще се върнат през март едното е наполовина испанец наполовина грък може да пее на грътски испански и английски другото може само на английски и български аз също ако има някой заинтересован може да ме намери в скайп plamen_p6 :greenangel:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вярно е, че половината "звезди" в БГ "шоу""бизнеса" са неграмотни, но, навлизайки тепърва, започни оттам поне да напишеш "менижар" грамотно :greenangel:

 

Второ- има два варианта- или си скъсваш задника и пробиваш през ъндърграунд към комерс, когато правилните хора те забележат и видят, че можеш да им носиш печалба

 

Или пък с достатъчно пари и връзки(най-сигурния вариант в БГ) си уреждаш евентуалната ниша :)

 

Има една ключова думичка за успех в БГ средите- НАГЛОСТ :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вярно е, че половината "звезди" в БГ "шоу""бизнеса" са неграмотни, но, навлизайки тепърва, започни оттам поне да напишеш "менижар" грамотно :greenangel:

 

Второ- има два варианта- или си скъсваш задника и пробиваш през ъндърграунд към комерс, когато правилните хора те забележат и видят, че можеш да им носиш печалба

 

Или пък с достатъчно пари и връзки(най-сигурния вариант в БГ) си уреждаш евентуалната ниша :)

 

Има една ключова думичка за успех в БГ средите- НАГЛОСТ :)

sorry за грашките ама бързах

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ман, дай некой лев на мошо шамара да те вкара в играта. можеш през майспейса му да го контактираш. той даже си е оставил там скайпа. опитай с джи джи пи продакшон. те са мощен лейбъл в бургаския регион и имат доста връзки в бизнеса. във форума има само музиканти, които не се занимават с подобна компютърна продукция и едвали биха те ориентирали професионално.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

човече,не ставай за смях,моля те.Тук в бг ей така не се става звезда :hysterical:

колкото и хора да познаваш,без работа :thumbdown:

за това си стягайте задниците и свирете яко!

а това за връзките-всеки има връзки,аз имам на краката :hysterical::hysterical::hysterical:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе за**и я тая музика, ходи да дърпаш чанти на пазара :hysterical:

наблягай на необходимите soft skills дето има една дума

Редактирано от Stone Free
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Я се познавам с Ванчо Силата ,мое да те уредим да разтоварваш домати на женския!

А той се познава с Мичи Трактора който може дори и да те прати да береш , бате по-голям връзкар от мене нема!НЕМА!

Ако искаш ще ти дам майспейс на "Tomato Records" ...И не обръщай внимание ,че звучат само две песни "Тез червени домати" и на Лас Кетчуп асерехе..То това си е по дифолт...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:punk_guitar::cheers2::girl_witch::girl_witch: :girl_witch: :hysterical: Не сериозно, пич. Няма как да пробиеш толкова лесно. Трябват години упорит труд. Не можеш току така да хванеш китара и да тръгваш да ставаш Сигнал, например.Не че се подигравам, но слез на земята. :slap::tomato: Редактирано от W_A_R
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.