Jump to content
Българският форум за музиканти

Zoom G7.1ut


qnkoviq

Recommended Posts

Подозирам, че го мернах в Софийския Фактор. За цената вече не съм сигурен, може би къде-къде 600-700 камъка, но ще те излъжа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

... да добавя и аз питане - в последните години може би погрешно но оставам с впечетление че ЗуМ изостават от основните фирми производителки на процесори , та въпроса ми е има ли някой който е запознат със начина по който звучат на живо скъпите Зумове от типа на Zoom G7.1 и могат ли те да се сравняват със аналозите от BOSS GT-8 , DIGITech GNX4 и т.н. .... слушал съм много демота но вече не вярвам на тях ..... благодаря в аванс .Цеко :girl_witch:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От около две години свиря с G7.1ut. Mного съм доволен от звука му особенно когато се отнася за свирене директно в пулт. Разбира се въпрос на вкус е цялата работа, но лично за мен при покупката избирах между Зума и Босс 8 , и Зума ми хареса повече. Проблем може би му е малко по тънкото програмиране, но то си идва с времето. При всички положения готовите пресети за отвратителни. Наскоро свирих и с Zoom 9.2utt , там работата е същата но все пак втория педал си е голяма екстра поне за мен, както разбира се и втората лампа. Ако не бъркам седмицата в момента е около 450-500лв, в факторите го имаше.

 

Култовото на тези зумове е железния корпус, а най големия недостатък е теглото :girl_witch:

 

Пак казвам това си е мое мнение. Ето тук малко видео ако можеш да се ориентираш за звука макар че е с кофти качество

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Ами тъй като не съм от София, ако някой може да провери и да каже колко му е цената ще съм безкрайно благодарен! :godbless:

Редактирано от qnkoviq
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не си спомням кой беше, но съфорумник си продаде Zoom G7.1ut преди време

защото не ставал за народна музика

настройката на двугласите била само на терци май

някой ако знае да каже :punk_guitar:

 

иначе, не знам какво ми го хвалите този Вокс тоунлаб

аз го чух в нета и изобщо не съм очарован

още повече, че става най-много до хард рок, за по-тежки не става

от тази гледна точка Зумовете стават за повече стилове и на мен звука им ми харесва повече

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.