Jump to content
Българският форум за музиканти

Как мислите вие?


Recommended Posts

Значи интересуват ме моделите от най-ниските класове на марките, и по точно

 

ESP Ex-50

esp_ltd_ex50_guitar.jpg

 

и Jackson Js30RR (както и всички други от тази серия)

 

640e95e0ca048e21b7185180589dda47.jpg

 

Говоря за моделите без тремоло или флойд.Прагчетата не ме интересуват, а другите неща.. как мислите ?

Редактирано от Flaming_Soul_
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

еххх поредния метал :(

без лоши чувства фен, но няма ли тукааа някои по рок енд рол ориентиран бе :girl_cray2: ахаха :greenball:

иначе по темата - есп-то по ме радва ;) щом са от ниския клас значи няма да има кои знае каква разлика в качеството им ;)

айде и да живее рока, пак и метала покрей него :thumbs_up::punk_guitar:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

щом са от ниския клас значи няма да има кои знае каква разлика в качеството им

 

Ти от опит ли говориш или просто си чешеш езика?!Имах JS30 King V и ако трябва да го сравнявам с ЕСП получаваш много повече за парите си от колкото при тия Джаксъни!Друг е въпроса вече дали ще му е удобна на пича.

@Flaming_Soul_ аз бих те посъветвал да се насочиш към ЕСП но все пак ако имаш възможност пробваи и двете китари и вече сам да си прецениш коя е за теб. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Пробвай ги и ги пробвай прав. Jackson-ът не е добре балансиран.

Редактирано от MDFk
Отсяно: сеното от плявата.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Друг е въпроса вече дали ще му е удобна на пича.

 

Значи свирил съм на Jackson Js30 Dinky, и съм много разочарован.Но не знам грифовете на dinky-тата еднакви ли са с тези на другите модели от серията.Знам само ,че имат 24 прагчета нищо повече.

 

Сега съм с Squier Showmaster и колкото и да не вярвате звука ми е по-хубав отколкото на пича чийто Jackson пробвах.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам и ESP, и Jackson. И двете китари са страхотни, противно на преобладаващото мнение, че Jackson не са чак толкова добри. Разбира се, аз не съм експерт като повечето колеги тук, но така или иначе съм доволен. Все пак, мои фаворити са ESP.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

когато си купувах китарата се чудих много между Есп и джаксън но избрах есп като визия е по красив като звук също е по добър според мен .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^ я аз да питам точно между тези два модела ли се колебаеше при избора на китара, защото не може да се сравняват марките като цяло : примерно JS30 може и да е калпав, но това не важи за по-скъпите му събратя :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

+1 за ESP-то .....Jackson-ите от JS серията са "талашитени ДЪСКИ" (в пряк и преносен смисъл)...високия клас Jackson RLZ,но за тези пари ,определено ESP-то е по-добър вариант..... :godbless: успех !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^ e ок дай да не изпадаме в крайности.Първо китарите от JS серията са си едно нелошо бюджетно решение за първа китара (особено любимото ми Динки).От друга страна ЕСП също ги харесвам като марка и модели.Като цяло трудно е да сравняваш китари от нисък клас, защото при тях има по-големи качествени различия между моделите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.