Jump to content
Българският форум за музиканти

Какво мислите за Иан Пейс?


Recommended Posts

Бе то милиони неща могат да се кажат. Мега добър дръмер и кефи като човек (не го познавам лично, но от интервюта/книги...).

Наскоро му гледах един много як дръм батъл с Чад Смит. :hysterical:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колкото и добри да стават настоящите,колкото и нови супер таланти да се появяват,Йън Пейс винаги ще е на друга стълба в музиката.Отвратително добър!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Човека чудо ?! ... не знам Бъди Рич,като какъв трябва да се явява в такъв случай! Всеки втори негър в USA .... абе айде да не създаваме дразги с подобни тъпи теми отново :girl_cray2:

Редактирано от ^Drum_Master^
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Темата е безмислена, естествено, че ще има хора, които го харесват и такива които не го харесват.

Иначе според мен е един от добрите барабанисти, които ще остане легендарен и ще се запомни името му напред в годините.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Човека чудо ?! ... не знам Бъди Рич,като какъв трябва да се явява в такъв случай! Всеки втори негър в USA .... абе айде да не създаваме дразги с подобни тъпи теми отново :girl_cray2:

 

Тва какво трябва да значи "всеки втори негър" нито единия нито другия са негри!

 

Ако ще ги сравняваме Иан Пейс е по добър от Бъди Рич това е положението. :thumbs_up:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Човека чудо ?! ... не знам Бъди Рич,като какъв трябва да се явява в такъв случай! Всеки втори негър в USA .... абе айде да не създаваме дразги с подобни тъпи теми отново :girl_cray2:

 

Тва какво трябва да значи "всеки втори негър" нито единия нито другия са негри!

 

Ако ще ги сравняваме Иан Пейс е по добър от Бъди Рич това е положението. :virtuoz:

 

 

Хуморист си човече,съвременното свирене на барабани е стабилен груув и перфектно извлечен звук. :cheers2: Защо ли не мога да свържа чичо Йън с тези 2 определения :cheers2: Айде наздраве за негрите :thumbs_up:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.