Jump to content
Българският форум за музиканти

Digitech Grunge


Recommended Posts

Записа е направен със следните неща . Китарата е Yamaha RGX121s , струните са Еликсир 10-46 . От нея в камиончето (грънджа) . От неговата вградена спикър симулация във входа на ЕМУ 0404 и толкова . Малко ревърб и дилей за солото . Различни настройки за двете китари от самото камионче . Баса си е Yamaha RBX270 + Behringer BDI21 , струни Warwick Red Lebel (ако някой го интересува) . Барабаните са домашно производство ала адиктив и редено от мене миди . Песента е на Judas Priest - Hell Bent For Leather .

 

ЦЪК

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бива бива, кефи ме! Предполагам ще е доста по-гот като се ръгне в амп, щото симулация, симулация.. ама друго си е чистото месо ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами така си е ;) в Laney-a звучи още по-добре . Особено със селешъна ... охо , само и микрофон да имах :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми то и аз не очаквах да е толкова тежко . Ти мене ме знаеш че скоро на гръндж няма да мина . Ама Райзинга като ми вкараха тази оферта (наполовина е цената спрямо другите драйвове на дигитех) и само една проба ми трябваше да разбера че това ми е звука :help:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам как ти изглежда, 'щото аз само мога да я чуя, нямам изглед към нея.

Но едно е сигурно, звучи добре за това което трябва да е. Не е като... сещаш се :thumbs_up:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами .... не е гръндж определено :girl_witch: А колкото до това дали става за това което искам - оо да ! Heavy Metal '90s звук просто не убягва . А съм забелязал , че доста прилично звучи да изсвириш и един Children Of Bodom с играчката . Трябва да се пробвам на някоя тяхна песен , че да се изложа тотално :thumbdown::topicsux:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси на всички :greenangel: Ще се постарая да напълня форума с още звуци , било то авторски или не ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.