Jump to content
Българският форум за музиканти

хамбъкер за скуеър


Recommended Posts

  • Отговори 51
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Отговорено (Редактирано)

Още нещо: Кой е този Репетиций, да не е приятел на Патриций? :)

 

Ако става дума за български хъмбъкер от Кремона - прилични адаптерчета са, но не са парафинирани - там им е проблема. За щастие е лесно поправим.

Редактирано от Evtim Djerekarov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз имам някакъв къстъм български в черна кутиика от едно време, купих го от Axe (който не се е мяркал скоро) - адаптера звучи много много по-добре от всички китайски боклуци и не маже колкото и гейн да се ползва

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...
Твърдиш, че китарата ти е толкова удобна, че предпочиташ да свириш неподходяща музика на нея, заради удобството? Без тенденция да се заяждам, кажи ми колко китари пробва досега, че я прецени тази? Ако искаш да ловиш маймуни, не си взимай трици,а банани, ако искаш метъл си вземи метъл китара. Има евтини варианти, които ще ти свършат работа, само трябва малко по старателен подбор.
пич виж ся нищо лично ама като виждам какво пишеш ми се струва че не си особено кадърен китарист (не че аз съм но това е друга тема) ти ако можеш да свириш добре метъл и на акустична ше свириш и престанете се заяждате с момчето щото няма възможност си купи скъпа китара еми и аз свиря на скуайър и съм си много доволен и не смятам да я сменям докато не спре да свири... Редактирано от didaksan
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

пич виж ся нищо лично ама като виждам какво пишеш ми се струва че не си особено кадърен китарист .....

 

Същото се отнася и за теб :D. Свири си метъл на акустична със здраве ;) .

Никой не се заяжда с момчето, просто му се дават практични съвети.

Никой не го кара да си купува скъпа китара, а просто да си смени адаптерите, или да си купи друга китара със съответните адаптери(не непременно скъпа).

Нищо лично...

Редактирано от Evtim Djerekarov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

само че аз не изтъквам колко лоша била дадена китара и как не струвала и това не се отнасяше към теб специално а към дред и към всички тези които едва ли не "обругаха" човека че няма кой знай ква китара

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.