Jump to content
Българският форум за музиканти

Любими китаристи


Egon

Recommended Posts

моите са доста- Ричи, Слаш,Randy Rhoads, Ace Frehley,Brian May,Tony Iommi....... мога да изброя много, ама тия са ДЪ БЕСТ за мен, просто са от друга планета :virtuoz:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Както и да е, Сайкс е напред, напреееееееед в класацията...

;);););):D:bravo:;):happy:

 

Записите по албума завършват през октомври 1986, официалният му рилийз пък е през юни 1987. 'Whitesnake' е американското му наименование, европейското е '1987'.

 

Справка: Wikipedia, the free encyclopedia :D

 

Този албум е в личния ми Топ 5, мисля че съм го писал и преди. А Сайкс просто размазва. ;):virtuoz: Отвсякъде.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

композиторът, за който говориш, се казва Джон Лорд :D

Напротив! :-( Не само.Говоря си точно за Ричард Харлд Блекмор! :dance: Показвал е много пъти уменията си на композитор не само в Пърпъл,но и в Рейнбоу,пък и след това,като самостоятелен изпълнител!И според мен е много добър! B)

П.С.

А това,че Джон Лорд е много добър композитор,от всяка гледна точка си е вярно,защото на него също сме му виждали работата по отделни и индивидуални проекти(любимият ми негов инструментал е Before I forget! :D ),но това не значи,че е единствен!

Абе,каквото и да си говорим,при цял състав от профисионалисти и виртуози,просто няма как да си изкривиш душата и да не кажеш,че

DEEP PURPLE ARE THE BEST ROCK BAND EVER!!! :angry:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ааа много са и не е задължително да са шред

Dimebad Darell си е голем

Чe DIMEBAG ако не е Shredder то тогава кой е?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ааа много са и не е задължително да са шред

Dimebad Darell си е голем

Хубаво е че има хора, които оценяват проноса му. Уникален китарист и човек... изгради образа на съвременната тежка музика.

 

R.I.P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

композиторът, за който говориш, се казва Джон Лорд :P

Напротив! :P Не само.Говоря си точно за Ричард Харлд Блекмор! :D Показвал е много пъти уменията си на композитор не само в Пърпъл,но и в Рейнбоу,пък и след това,като самостоятелен изпълнител!И според мен е много добър! ;)

И аз много се кефя на Ричи.Голям майстор си е.И акустичната му китара е страхотна.Харесваш ли новата му група Blackmore's Night?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами аз имам много

но от слайд китаристите които свирят на обикновена ел китара

( не визирам тези като Алберт Колинс с алтернативни строеве и

лап стиил китаристите)

 

Крис Риа и Дуейн Олман

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

композиторът, за който говориш, се казва Джон Лорд :D

Напротив! :no: Не само.Говоря си точно за Ричард Харлд Блекмор! ;) Показвал е много пъти уменията си на композитор не само в Пърпъл,но и в Рейнбоу,пък и след това,като самостоятелен изпълнител!И според мен е много добър! B)

И аз много се кефя на Ричи.Голям майстор си е.И акустичната му китара е страхотна.Харесваш ли новата му група Blackmore's Night?

Ами...горе долу!... ;) Аз по принцип не си падам много по трабадурските истории :think: Но по принцип да,може да се каже!И все пак ....

 

 

LONG LIVE ROCK N' ROLL!!! :unsure:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами аз имам много

но от слайд китаристите които свирят на обикновена ел китара

( не визирам тези като Алберт Колинс с алтернативни строеве и

лап стиил китаристите)

 

Крис Риа и Дуейн Олман

Johny Winter and the one and only Eric Sardinas..е тоя маймун ми предефинира понятието слайд китара...а в туй число и някои от нещата на Джеф Бек със слайд са уникални...нищо..сега си купих един готин керамичен слайд и почва хлъзгане...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

прави сте и за другите 3-ма

докарахме ги до 5

 

за педал-стийл - много ме кефи нашия Мишо Шишков

(преполагам всички са чували Луната спи)

сигурно има много яки американци -но не сьм запознат

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Satch,Vai,Eric Johnson,Petrucci,Slash,Brian May и още много много други.Да са живи и здрави и да продължават да правят яка музика! :guitar: :rolleyes::)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.