Jump to content
Българският форум за музиканти

Имам въпрос помагайте!


Zoo

Recommended Posts

Отговорено (Редактирано)

По принцип много мразя да се повтарям дословно, но мисля, че е за твое добро. От акустичните китари нисък клас, Ямаха предлагат най-добро съотношение цена/качество. Yamaha F310, която и аз, а и Ashandarey споменахме е страхотен инструмент, и е около 290лв. Като обем на звука и гриф е пъти по-добра от Фендерите до 7-800лв. Аз лично не бих си взел за 50лв по-малко Кремона или Стагг. Но както казва моя адаш Pepsi - the choice is yours!

 

Поздрави,

 

Петър

 

Едит: Сега прочетох, че не откриваш разлика между Фендер и Стагг. При това положение може би е най-добре да си купиш възможно най-евтината, пък след време ще му мислиш.

Редактирано от kitaratapesho
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

.. относно марката ... препоръчвам да е някоя ,която "и преди е правила китари" (Фендер, Ямаха, иБанез и т.н.) ... обаче ти трябва да си прецениш колко ще я ползваш и дали след 4-5 месеца като си вземеш ЕЛ. няма да ти стоят още 100-200 лв неизползваеми в Ак.Китара , ако не те притеснява ВЗИМАЙ!!! (дай боже всекиму МАРТИН или ГИБСЪН)

Редактирано от badValue
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и какво като е правила китари - Фендер примерно нямат традиции в акустичните инструменти, а най-добрите им се правят в мексико :thumbs_up:

тези от по 3-400 са правени от неграмотни жълтурковци, ползвани са материали (като полиуретанов лак), които не са за акустични инструменти и това че имат надпис Fender не ги прави от класа на Фендер Страт примерно, така че марката не носи нищо в случая ;)

Според мен каква марка е за тея пари е все едно, каква е самата китара е по-важно - чувал съм супер яки Стагове, но и хора които се оплакват от марката

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз лично не бих си взел за 50лв по-малко Кремона или Стагг. ...

 

Пробвал ли си новото производство на Кремона?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аве хора вие български разбирате ли ? Незнам от каде сте но в града в който живеете ако има Ямаха за 280 лв браво но аз съм от Бургас има 3 магазина за инструменти един Динакорд , Рейсинг Форс и още един не го знам къв е Ямаха по евтина от 360-370 лв не видях ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Оди и слушай, пич!

Ако се преебеш малко с покупката, няма да е с 100 000 долара. Това е форум, не е благотворителна агенция.

Казахме ти достатъчно.

 

За мен новите кремони са най-добре за тия пари(но можеш да си ги купиш само от Казанлък), след това подреждам Washburn и Стаг(подбран стаг, не всеки).

Както видя, за други нещата стоят различно.

Предценявай сам, не си малък, имаш уши.

Никой не ти е длъжен с нищо. Ако искаш помощ на всяка цена, плати 20-ина лева на някой киратист от града за да ти избере китара, да обиколите няколко магазина и да слушаш как свирят китарите.

Редактирано от Evtim Djerekarov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз лично не бих си взел за 50лв по-малко Кремона или Стагг. ...

 

Пробвал ли си новото производство на Кремона?

 

Да. В момента имам две китари Yamaha F310 :girl_witch:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тоз пък и той като пишело Fender тва не означава , че било Fender .. смятай ми ква искаш да е бе .. ?

 

Въобще не каза това. ;) Имаше предвид, че не винаги надписът "Fender" е гаранция за супер добро качество. :greenball:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми маняк нали като ходя ше зема едно аверче дето свири от 7-8 години на китара той не е тъп .. а тая Ямаха Ф310 ли ква е на ква цена е ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.