Jump to content
Българският форум за музиканти

Имам въпрос помагайте!


Zoo

Recommended Posts

в никакъв случай не Кремона!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

звукът им не е ништо особено дори един фендър от 150 лв е по добър.Класическите им китари (дет са по-добри) стават за малко дете дет може да я използва 2-3 год.смисъл няма като се има в предвид че най добрите години на една китара са около 4тата.до тогава звукът и се развива ,а после почва да се скапва.много си зависи от самата китара ,ама кат си земеш няква дет след 2 год ше ти е слаба и ще друнчи отсякаде няма смисъл

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

в никакъв случай не Кремона!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

звукът им не е ништо особено дори един фендър от 150 лв е по добър.Класическите им китари (дет са по-добри) стават за малко дете дет може да я използва 2-3 год.смисъл няма като се има в предвид че най добрите години на една китара са около 4тата.до тогава звукът и се развива ,а после почва да се скапва.много си зависи от самата китара ,ама кат си земеш няква дет след 2 год ше ти е слаба и ще друнчи отсякаде няма смисъл

 

ти каква си пробвал - от 72ра година, била собственост на неизвестен брой хора ли?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Фендер примерно нямат традиции в акустичните инструменти

 

прав си ... същото важи и за IBANEZ ... но за какви традиции да говорим като цената на китарата е многократно под цената само на материала на КачественаАкустичнаКИТАРА .... идеята ми , че според мен е малко по-"вдъхновяващо" да свириш на фендер/ямаха/ибанез или някакво друго такова име пред <QUAI SHO>(произволно набрани букви.. не вярвам да има такава марка) .. нищо че едни и същи "жълтурковци" са ги правили , малко или много вярвам че има по голям шанс да не са правени с теслата -> 3 клас трудово обучение....

говорим за китари под 4-500 лв.

 

П.П.1 казвам пак .. имам стаг и съм много доволен от него...!!!!

П.П.2 мисля че за такива пари 4-500 дори някои "лютиер" ще се навие да направи "непретенциозна" неозвучена акустична .... поне аз получих подобна оферта , без да влизам в детайли, някои ако иска може да комуникираме на ЛС.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

в никакъв случай не Кремона!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

звукът им не е ништо особено дори един фендър от 150 лв е по добър...

 

Приятелю, струва ми се, че ти е твърде стара информацията. Кремона от няколко години има доста прилично производство.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

хаха .ми 3 години свирех на кремона дет беше от пратка за Италия и не е на 30 години.ако не се лъжа я имам от 2000 год.са за след това не знам,дано са по - добри

Редактирано от oziato
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

дам добре изглежда ама доде не пипна не мога да преценя.аз съм с китара на Боян Матев и тези по магазините са ми доста слабички.а ако знаеш на Никола минев кви са... гати добрите китари,не са евтини де кам 2000 лв и нагоре ,но са много добри пробвалсъм.на тях само лака им е много мек и като напраиш разгиадо и без да искаш чукнеш с нокът лка се надира..иначе са супер

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^А като се има предвид и какви нокти имаме китаристите, които свирим на акустична или класическа китара с пръсти. :recourse:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

дам добре изглежда ама доде не пипна не мога да преценя

 

Като не можеш да предцениш, не е редно да даваш толкова крайни мнения.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.