Jump to content
Българският форум за музиканти

Кой модел е по готин?


BOSH220V

  

77 гласа

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Моля, впишете се или се регистрирайте, за да гласувате.

Recommended Posts

Начи, наумил съм си да и купувам нова китара. Ама нали съм си гъзар искам да е с по гъзарски дизайн. Та въпроса ми към всички е кой модел по ги кефи та да ми помогнат с избора м/у Explorer - http://www.livemusictrading.com/explorer.jpg и стрелка (V) http://www.fretstore.com/images/JKVX10_lg.jpg

P.S.

Не са тва конкретните китари коит съм си нацелил щот се пак не са ми по джоба :greenball:

 

Благодаря за помощта предварително :greenangel:

Редактирано от BOSH220V
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 34
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Еми ако ще е между точно двете Експлоръра, въпреки че ако ще си взимаш нещо готино си земи стрелка Dean/Dean Razorback.

И екса е готин. Абе 50/50.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми която ти харесва повече,е****! Абсолютно въпрос на вкус,има и малко в практичноста разлика, ама това пак сам си го преценяваш

Аз съм на мнение:

1.X

2.V

3.Explorer

4.SG

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз харесвам картофи! По-готиния модел е този, който ти харесва на теб. Какво значение има вкуса на другите ?

Чакам с нетърпение следващата тема, в която ще питаш, коя от двете китари, които са ти по джоба да избереш....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз харесвам картофи!

И аз :recourse: .Сега избирай китарата,която повече ти харесва и която "ти е по джоба". :greenangel: Учуди ме, че си сложил стрелата на Jackson а не Gibsona ама айде нейсе :greenball:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.