Jump to content
Българският форум за музиканти

Recommended Posts

Вероятно не може. Това е дълбока тайна с гриф строго секретно. Явно са много опасни, живеят в тез две кутии и ги пускат само нощно време за пиьене на бира и мърсуване по улиците на неизвестния град, в който са дислоцирани с цел . Тази фотография е очевидно единствената напускала това тъмно убежище, приютило тези опасни хора, и с риск за живота на твърде много хора е достигнала до форума. Явно агента, който я е постнал използва фалшиви ник, IP, клавиатура, компютър и подправена самоличност (което е видно от ника circles) и е използвал около 10-ина японски сървера, находящи се в Сингапур, Малайзия и подземна лаборатория в Ямайка плюс два-три неизлетели спътника на НАСА и казахстанската космическа агенция, за създаде този пост. Силно се съмнявам, че ще се появи пак в близко, далечно или още по-близко бъдеще...мда :/

Редактирано от synchu
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе стеничките в тези кутийки някаква специална висша и секретна разработка за шумоизолация ли са...или обикновни кори за яйца? :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По интересния за мен въпрос е обаче защо?

За подобро звукоулавяне ли е или за да не се дразнюкат комшувълците?

 

Да ти кажа честно и от двете по малко.Това си е моя измишльотина пък колко върши работа... :greenball:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пред Berklee College of Music, Boston

boston_01_2007.jpg

 

Към Island of Liberty, зад мен е Статуята на свободата

new_york_01_2007.jpg

 

На Island of Liberty, зад мен е Манхатън

new_york_02_2007.jpg

 

На Island of Liberty, зад мен е Манхатън

new_york_03_2007.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.