Jump to content
Българският форум за музиканти

Blade Guitars


Recommended Posts

^ София, Фактор-ът на ул."Кракра" - видях китара с точно този тип адаптери. Силно ме съмнява да е Washburn или пък Factor New Line ... :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^ Моделите с Lace Alumitone са нещо като специално издание, не знам дали ще се предлагат серийно. Имаме две китари Texas Standart Pro - сънбърст и черна, мисля че и двете все още трябва да са в магазина ни на Кракра.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първо, мерси много за създаването на тази тема.Благодарение на нея аз разбрах за съществуването на тези прекрасни китари, даже вече съм горд сопственик на една такава.Събрах и сериозна информация из нета и тей като чувах само позитиви реших и сам да се уверя.Значи за цена от 690-1200лв получаваш неща които при други фирми не може да получиш и за двойна цена.В момента на покупката имаше включен един Фендер страт: пробах него, след това и Блейда и общо взето не не намерихме кой знае каква разлика.Много удобен гриф, изработка на най високо ниво, няколко оригинални решениа,твърд кейс,струни Еликсир; това са неща които получаваш със всека една китара.Единственото нещо което не ми хареса е малък избор от един и същ модел:примерно китара която си харесах беше с надраскан пикгуард, и поисках да ми докарат китара от склада, след което останах изненадан от факта че разполагат с общо две бройки и се наложи да избирам между черно и бяло.Иначе цените за БГса наистина най ниски в Европа, което дава шанс на всеки да се сдобие с един наистина качествен инструмент за не много пари.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.