Jump to content
Българският форум за музиканти

Zoom 707 Ii


maringtr

Recommended Posts

Абе събрал съм пари за Зуумче, обаче се чудя откъде да си го взема - в Малкия Цум струва към 250лв, а в Магазин Хриси (на гърба на НДК) - 290лв... Възможно ли е Хриска да си слага ебаси надценката, или ония в Малкия Цум нещо да не му е читаво?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 44
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Мен ако питаш, струва ми се по-вероятно в онзи магазин да слагат надценка, освен това в малкия цум не са ментарджии. Преди няколко месеца купих един черен акустичен Стаг с пиезо за 360 лв и още му се чудя на ниската цена, защото по другите магазини същата китара е 400+.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мен ако питаш, струва ми се по-вероятно в онзи магазин да слагат надценка, освен това в малкия цум не са ментарджии. Преди няколко месеца купих един черен акустичен Стаг с пиезо за 360 лв и още му се чудя на ниската цена, защото по другите магазини същата китара е 400+.

И аз така мисля. Взимай Zoom-а :lol:

 

успех!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Непременно ли си решил да е zoom :think: шото за мене тва са най- гадните процесори (3 години свирих със 505, пък и с 707). Може и да съм предубеден, верно е и че с малко повече игра можеш да изкараш сносен звук, но аз лично за тия пари бих си взел korg toneworks (едно време имаше такъв във фактора, ама сега не знам как е)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами и аз съм свирил на 505, пробвал съм 606, и съм чувал кви звуци вади 707 - кефат ме, знам какво може да се изкара от тях с повече играчка (а аз ще си поиграя, вервайте ми :cheers:), така че да -> решил съм...

 

Korg са хубави, но този Toneworks не го знам какъв е... Абе 707 си ме кефи, плюс тва има разлика м/у Zoom *0* i Zoom *0* II

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аве коли го беси го то си е Зум ...от магарето кон не става ;) ...има и яки Зумове ама са много повече от 250 кинта...все пак за тез пари и с малко въображение и Зума е решение...пък и много е важно къде ша го мушнеш ;) Зума :cheers:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

И сте и не сте прави - ОК, ясно, че Zoom-а не е нещо професионално, обаче наистина съм чувал невероятен звук от него, или поне такъв звук, който аз търся и който ме кефи... Пък и в крайна сметка, дори и да не е така, звукът далеч не е всичко... Не звукът прави китариста, а умението! Ако си бездарен и най-скъпите ефекти няма да те направят по-добър!

Редактирано от dark
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.