Jump to content
Българският форум за музиканти

Zoom 707 Ii


maringtr

Recommended Posts

Имам от почти 2 години Zoom 3000 и remote pedal-а към него Zoom rp01 и мога да кажа, че съм наистина доволен.

 

707 е доста интересен (смятай ограничен) в настройките, но за цената си е направо прекрасен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 44
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Не звукът прави китариста, а умението! Ако си бездарен и най-скъпите ефекти няма да те направят по-добър!

 

според мене звукът е точно толкова важен колкото и това дали можеш да свириш. В смисъл, че ако ми дойде некъв Malmsteen-овец с бг дистър Респром( :cheers: незнам дали има такива) ще се издразня, щото тва демонстрира немарливост и абсолютна непретенциозност (непукизъм). ДАЛЕЧЕ СЪМ ОТ ИДЕЯТА тва да се отнася за 707, просто малко off...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е да, за това си прав, НО не винаги лошата техника значи, че човекът е немърлив - често въпросът опира и до чисто финансовата страна...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз отдавна вече не свиря с процесори. Просто аналоговия звук си е аналогов звук. Мисля че маршала се справя по-добре от процесор на същата цена. Ако толкоз ми дотрябва някакъв ефект - взимам си педалче или просто пускам Guitar Rig-а :ph34r:

 

П.П. ToneWorks-а е много добро решение за цената си. Има по малко ефекти от зума, но...то и Korg sp300 има по-малко бленди от Korg М1...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И сте и не сте прави - ОК, ясно, че Zoom-а не е нещо професионално, обаче наистина съм чувал невероятен звук от него, или поне такъв звук, който аз търся и който ме кефи... Пък и в крайна сметка, дори и да не е така, звукът далеч не е всичко... Не звукът прави китариста, а умението! Ако си бездарен и най-скъпите ефекти няма да те направят по-добър!

:ph34r::ph34r::ph34r::D:) баш така си е брато, макар доста народ тук да си мислят че добрите китаристи са добри заради звука им....

щом те кефи саунд-а на зуума зимаи го, 2 години съм стъргал на такъф може да се издокара сносен звук ако го ръгнеш в кубе :D:D:D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мноу ясно, че ще е в кубе.. То моето кубе си има също сносен дистер, както и готин Reverb, ама аз искам още ефекти :metalist:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да му *ба майката!!! Бесен съм!!! Мразя си ш*бания късмет!!! В Малкия Цум Зуумовете са изкупени и вече не ги внасят, има само 505 и 606, останали са единични бройки от надценените в другите магазини, но тези в НДК-то са излезли в лятна ваканция, а и Фактор не съм сигурен дали работи... Започнал е масов внос на DigiTech-ове, обаче те са по-скъпи... В Малкия Цум излизат в почивка в другата седмица.. А кажете ми сега кво да правя и не съм ли прее*ан?! То DigiTech-овете са си готини, ама аз съм лимитиран до 260-270 лв - т.е. трябва да си взема нещо по-евтино => по-скапано :cheers::singer:;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да му *ба майката!!! Бесен съм!!! Мразя си ш*бания късмет!!! В Малкия Цум Зуумовете са изкупени и вече не ги внасят, има само 505 и 606, останали са единични бройки от надценените в другите магазини, но тези в НДК-то са излезли в лятна ваканция, а и Фактор не съм сигурен дали работи... Започнал е масов внос на DigiTech-ове, обаче те са по-скъпи... В Малкия Цум излизат в почивка в другата седмица.. А кажете ми сега кво да правя и не съм ли прее*ан?! То DigiTech-овете са си готини, ама аз съм лимитиран до 260-270 лв - т.е. трябва да си взема нещо по-евтино => по-скапано :cheers::singer:;)

в пловдив има един ВАМП за тез пари които имаш

15 пъти е пояк и от двете фирми

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, Burton ми писа, Yiwigi продава някакъв и мисля да го взема, ако е в добро състояние... Nalbantov, в какъв смисъл го каза това?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, Burton ми писа, Yiwigi продава някакъв и мисля да го взема, ако е в добро състояние... Nalbantov, в какъв смисъл го каза това?

казах от мерак да не бързаш!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, Burton ми писа, Yiwigi продава някакъв и мисля да го взема, ако е в добро състояние...

Zoom-a е в отлично състояние и най-хубавото е, че бая играчка е падала с блендите и сега има наистина къртещи такива!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Що не пробваш един V-AMP , аз имам такав отдавна и сам доста доволен, ма за тез пари толкоз , иначе за G-тата на T.C. Electronic немам още пари.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.