Jump to content
Българският форум за музиканти

Carnal Affection


Recommended Posts

Поради големия интерес:-))

тоя уикенд се преборих с мързела и записах пак едно от старите парчета, можете да го свалите оттук:

 

http://www.carnalaffection.info/download/Demo2004/

 

Не обръщайте много внимание на вокала, щото това съм аз (т.е. не е оригиналния) и толко си мога:-)

"Официалния сайт" на групата е:

 

http://www.carnalaffection.info/

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 30
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Поради големия интерес:-))

тоя уикенд се преборих с мързела и записах пак едно от старите парчета, можете да го свалите оттук:

 

http://www.carnalaffection.info/download/Demo2004/

 

Не обръщайте много внимание на вокала, щото това съм аз (т.е. не е оригиналния) и толко си мога:-)

"Официалния сайт" на групата е:

 

http://www.carnalaffection.info/

Bravo!

Samo TAKA

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

super jaki rifove , stila e super zvuka e ekstra .... i basa i barabanite mi haresvat .... abe davai oshte takiva pa4eta ... mnogo jak stil ... bih iskal da sviria takyv metyl ...... samo da si doidesh ot Swiss i she bi4ime .... :lol:) EVALA !!!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еее супер е бе човече !

 

Много ми наподобява на нещо като Morbid Angel "Altars of Madness" със яко примеси от Death :lol:

Лудница е парчето и продукцията си е като за студиен албум. Давай в същия дух ! :guitar: :bravo:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е, всъщност на 3 места, но и трите са в домашни условия...

Всъщност има кво още да се оправя - баса например не е бас ами китара с октавер и не звучи много добре, внася некви искуствени басове в целия микс.

 

За тези които евентуално ще питат как е записано: микрофон е използван само за вокалите:

Китарите са zoom GFX-4 -> PC + software cab simulator, баса вече споменах.

Барабните са свирени на yamaha dtxpress II от мен, но значително редактирани в последствие, щото не съм толкова добър барабанист. Преходите обаче са си абсолютно истинските. Това което се чува като барабани е облечено в sf2 - банка, щото оригиналните на ямахата звучат много гадно.

Май тва е... ако ви интересува нещо друго, питайте.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:( Изкара парче.За миловидното гладко избръснато личице изкара вокали :( недей да скромничиш парчето е много добро.Сега само се надявам да запишеш и другите парчета и да Shear-неш с нас :( Аз лично ще чакам!!! :(
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е, ние сме група де, ама останалите са в БГ, пък аз съм в Цюрих...

Tази коледа ше гледаме да запишеме ново демо вече в оригинален състав. Че много време мина... това парче е на 7-8 години... ма пусти мързел...

Е, поне и техниката напредва де: я сравни тая версия с оная от демо2000 :)

Хубаво е че има фенове! Това определено мотивира!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма да се плашункаш Метал-а е добър дету го правите , малко екстремен може би но е Ок остава само да ви разберат феновете ...другото е идеи и записи

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре се справяш с гадните вокали характерни за стила :cheers:

 

без тях е мноо добро, технична музика. А за толкова хваления звук..не знам добро демо бих го нарекъл но чак студиен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Към мистър ню метъл :headbang: - Повечето от култовите дет/траш албуми от края на 80те, началото на 90те са точно с такъв звук. По-добрият и изчистен звук придава някаква стерилност на музиката и поне за мен става неслушаема (справка - 90% от албумите на по-именитите траш, блек и дет метъл банди, издадени след '95та някъде)

 

Така нещата си звучат много по-искрено. Истински old school, хехе :cheers:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По-добрият и изчистен звук придава някаква стерилност на музиката

Да звучим като гъз тогава - една искрена пръдня явно би била по добра от изкуствения изчистен метъл ..добре де малко неподходящо се изказах :cheers: . Така..изтегли си някое парче от албума Antigone (примерно Tree Of Freedom) на Heaven Shall Burn и да говорим..ми ебати тоя звук направо си те удря в главата, супер мощен и в същото време чисти и изобщо професионална работа пичовете свалят тапети и лепят плочки докато си бичат дет-еца (поне според мен нищо общо с нео метъл нямат ХСБ) направо :cheers:

 

е го линкЪ

 

Едит: ясно е че едва ли някой от нас може да измъкне баш такъв звук в домашни условия (Митак твоито не го брой за дом :headbang: )

ама мисълта ми е за чистичкото и доброто звучене, че никак не е стерилно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.