Jump to content
Българският форум за музиканти

ето ви един семпъл и от мен !


Recommended Posts

ето го и семпъла http://media.putfile.com/yany--seek-and-destroy ПЪРВИЯТ МИ СЕМПЪЛ , това е защото дълго време не можах да си свържа каквото и да билоо към компа . ползвам squier + crate amp high gain . SEEK AND DESTROY

Редактирано от stratevcaster2
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Звукът ти е меко казано зле... Не се обиждай.

Пробвай с някое процесорче ако ще правиш записи с компютъра или разцъкай подходящия софтуер, ако не ти се намира процесор.Със софт симулации е горе долу същото като с процесор ,че дори и по добре в някой случаи(когато процесорът е от евтините)

Иначе за запис на кубето се използва микрофон обикновенно, но е доста сложна работада се запише реалния звук и да се избегнат нежелани ревербации от помещението, а и не става с какво да е кубе и скакъв да е микрофон.

Редактирано от ultramega
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мерси , ще го взема впредвид , но ми е слава картата за записи на софт :D

 

Намери си някой VST Host. Като за начало почни с Reaper или Cantabile. По-лесни са за работа, отколкото програми като Cubase, да кажем. След това си дръпни Simple Guitar Combo или пък Studio Devil. Два много готини софтуерни ампа. Няма и да ти товарят толкова много, колкото Guitar Rig или Amplitube, а по звук не отстъпват, просто екстрите са по-малко. :-)

 

Препоръчвам ти и FA3. Много готини симуалции има, ама аз лично имам проблем със свиренето в реално време с нея...

 

 

ПП: Щях да поствам записи и аз, ама кабела на китарата сдаде багажа, а на никой не му е до запояване в петък вечер. :D

Редактирано от Slide
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
ето го и семпъла http://media.putfile.com/yany--seek-and-destroy ПЪРВИЯТ МИ СЕМПЪЛ , това е защото дълго време не можах да си свържа каквото и да билоо към компа . ползвам squier + crate amp high gain . SEEK AND DESTROY

 

...Или барабар Петко с мъжете!

Не се заяждам, но наистина не разбрах семпли на какво показваш, на това че не можеш да свириш или че не можеш да докараш звук?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.