Jump to content
Българският форум за музиканти

Cuting Heads Saw


Recommended Posts

По принцип съм фен съвсем други неща(Фънк, рок, блус, джаз), но отвреме навреме изпитвам неистово желание за МетЪл :icon_shithappens:

Парчето е отворено за всички желаещи да участват, кой с квото му кефне.

Има и местенце за соло , което ме домързя да запиша, но съвсем скоро ще го съчиня и него :thumbs_up:

 

Cuting-Heas-Saw

 

 

пп. Заглавието не знам дали е граматически правилно но би трябвало да означава нещо от рода на: Трион, режещ глави :hysterical:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Радвам се че ви е допаднало.... :recourse:

Правено изцяло и само за кеф , ей така между другото. Има много неща за изглаждане . Може би го качих в не особено завършен вид, но точно за това приканвам всички , които имат желание да допълват.

 

При евентуален интерес ще предоставя тракове и мидита :rocker:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Никъв 'жаз - само металургия :hysterical::D

Някой няма ли да изпее нещо отгоре, а?

 

 

Много добро!

Само гадния EZdrummer го загрозява.

С вокали и друг соло-барабан ще стане супер!

Не е толко гаден бре - само соло барабана на DFH -то е отчайващо разпознаваем от километри и луеко гаден. От стандард рок кита като че ли повече ми харесва.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При евентуален интерес ще предоставя тракове и мидита :)

Между другото това парче стилово е идеално за Меса Буги Марк4, та ако запишеш DI тракове, с удоволствие ще се пробвам да ги реампна през моя някой уикенд. Мисля че резултатът ще е впечатляващ.

Парчето ти е супер яко и мисля че ще е жалко да потъне в забвение с тази не толкова добра продукция.

 

Не е толко гаден бре - само соло барабана на DFH -то е отчайващо разпознаваем от километри и луеко гаден. От стандард рок кита като че ли повече ми харесва.

Тъй де, аз точно това имам предвид..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако под DI тракове имаш в предвид , китарта ми да минава през DI Box , Ще трябва да записвам наново наистина, което не е проблем де.

Имам едно такова устройство ама не го ползвам , щото така и не открих съществени разлики със или без него, освен че има един 4х12 симулатор.

Барабаните сега ще ги разцъкам и със Рок кита на ЕЗ и по специално Снеъра и ако е добър резултата след малко качвам;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

.... около 30 минути по късно....

 

Еми според мене стана в пъти по добре.

Махнах Соло барабана от ДФХ и го замених с този от Рок сета. А и касата също я смених. Тази от ДФХ ми се чуваше доста картонена. Сега паснаха нещата много повече. Железарията си я оставих както си беше щото от рок кита не звъни така хубаво.

Соло все още няма. Тука има много по сръчни и бързи о че и по- смели от мене;) Айде едно соло да врътне някой, че да не мажа аз ;)

И вокал Също да не се стеснява....

 

 

head-cutting-saw

 

 

Dylan_101мерси за отзивчивостта. обясни ми, какво точно ти трябва за да ми оправиш звука на китарите и къде да ти го пратя?

 

 

ПП. Бях писал че съм фен на джаза(в никакъв случай изпълнител, много съм зле с джаз импровизацията) за да се оправдая че не разбирам много много от метЪл. Квот съм слушал като младеж- тийнейджър(т.е. преди 10-15 години), туй ми останало в главата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.