Jump to content
Българският форум за музиканти

Как се научихте да свирите на китара


WoWer4o

Recommended Posts

С ръцете. B)

 

Самоук съм, но по-можещи от мен няколко пъти са ми показвали някои неща. Започнах с Металика.

 

Всъщност има ли значение кой как се е научил? (и дали се е научил изобщо ;) )

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми аз се научих седнал.....После чак си позволих да стана.... ама какво съм станал и аз не знам....

(не мислите ли че този раздел не се казава говорилня, а китара?)

Стил - Хипопотамската!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всъщност има ли значение кой как се е научил? (и дали се е научил изобщо :) )

 

абе това в скобите може би има значение някакво аз например не мисля че съм се научил, защото ако ще и 50 години да е свирил човек пак ще има да учи, така че...

иначе съм пробвал да се уча прав и седнал - става и по 2та начина, с повече упражнения и легнал се свиква да сФириш ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дам, поради простата причина, че има много подобни теми. WoWer4o, поразрови се и ще намериш. Кеф ти кой с каква музика почнал, кеф ти каква техника е ползвал и каква ползва сега, кой по колко часа е свирил и по колко свири. Има Иляду Иляди

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и кво значи "какъв стил" ?

 

свириш само в определен стил ли какво?

 

иначе е пълно с хора, дето са се научили и повече няма какво да научат. напълно са изчезнали хората с бегли познания спрямо познанията, които може да натрупаш в един човешки живот, които предполагам(говорим само за музиката) също са бегли спрямо съществуващите познания.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.