Jump to content
Българският форум за музиканти

Черноризец


Recommended Posts

Тва е бандата която ми взе и малкото акъл :)Те са тези които трябва да ги слуша всеки който се чувства истински българин :):thumbdown:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 32
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

ОК- пуснете линк нещо...записи едно друго да чуем.Интересно е.Какво свирят-защото това "да се чуе от всеки бъгарин" малко ми напомни за Епизод (незнайно защо).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ОК- пуснете линк нещо...записи едно друго да чуем.Интересно е.Какво свирят-защото това "да се чуе от всеки бъгарин" малко ми напомни за Епизод (незнайно защо).

Това с епизод ми дойде на акъла и на мен още като прочетох името на групата :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Темата май не е за тук, но ако става дума за групата "Черноризец", която аз знам, то личното ми мнение е, че идеите им са пъти по-добри от на "Епизод". Имам няколко стари тяхни записи, но не бих ги пуснал тук без разрешението на някой от членовете. Ще се радвам да чуя какво ще направят :) И наистина, bloodyriper и studiov, дайте малко повече инфо :) Ако сте тези, за които ви мисля значи имате и какво да пуснете да се чуе из форума, освен ако не го пазите до издаването на албума :)

 

Успех и поздрави!

 

Марин

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...
Отговорено (Редактирано)

Квото и да кажа за Черноризец винаги 6те е малко.нямат нищо ама нищо общо с епизод поради простата причина че имат много повече акъл да накарат този които ги суша да настръхе но не с творбите на Ботев и Вазов а с авторските си песни.undefinedето тук мойе да чуете демо варианти от прдстоящия им албум.В папка Privat сезон 2008 има и един лайв ;)Извинявам се трябваше тва да е темата :thumbs_up:

Редактирано от bloodyriper
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А някой от въпросната група дали е във форума? Защото, по принцип, не е готино да обсъждаме музика на хора, които не са тук, а моят коментар, да речем, няма да е "евала, страхотни са!", ами тъкмо обратното. А все пак не бих плюл човек, който не е тук да се защити или поне да ме напсува, че не харесвам музиката му...

Редактирано от CorvusCorax
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Читалищна самодейност.

За тези, които са се объркали, че са в пъти по идейни от Епизод.

Единствено кавалджията е на ниво.

Няма нищо лошо в читалищната самодейност.

Просто го казвам, за да е ясно, за какво става дума и тези, които прекаляват с хвалбите,

то си е тяхно право, но нека да знаят и мнение различно от тяхното.

Иначе на групата пожелавам, да извърви поне пътя на "Епизод", че и да ги задмине, след години упорит труд.

Редактирано от TONY
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...
Читалищна самодейност.

За тези, които са се объркали, че са в пъти по идейни от Епизод.

Единствено кавалджията е на ниво.

Няма нищо лошо в читалищната самодейност.

Просто го казвам, за да е ясно, за какво става дума и тези, които прекаляват с хвалбите,

то си е тяхно право, но нека да знаят и мнение различно от тяхното.

Иначе на групата пожелавам, да извърви поне пътя на "Епизод", че и да ги задмине, след години упорит труд.

Абе кво да ти кажа Черноризец и епизод.кои път да минат на тези които не могат един текст да напишат и да звучат все едно са се измъкнали току що от гаража айде нема нужда Черноризец са на светлинни години пред тях като излезне албума пак заповядаи но преди тва F...of ПО-ЗДРАВИ от ада :thumbs_up::punk_guitar::thumbs_up:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво, момчета, само така!

Явно голямото хвалене му е майката. Вижте, за справка, с много хвалби хора като Manowar докъде са стигнали!

:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво, момчета, само така!

Явно голямото хвалене му е майката. Вижте, за справка, с много хвалби хора като Manowar докъде са стигнали!

;)

:):)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.