Jump to content
Българският форум за музиканти

Sunday Night


Recommended Posts

Парчето го правих за Get The Funk Out-Contest

Идеята беше да звучи, все едно са се събрали Маркус Милър и Ерик Джонсън например, да свирят заедно (заклетите им фенове да не ме линчуват само :) ) , но доколко съм се справил вие ще кажете(Все пак съзнавам че и двамата са неповторими и велики, а аз не чак толкова :) ...).

 

Басиста ми се представя доста куцо , като за стила, но само той ми е под ръка..., не че аз съм блестящ де:) Като и да е...

 

 

Sunday night

Редактирано от ultramega
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много е свежо и приятно. Справяш се все по - добре с записите, а явно имаш и ухо за композиция включваща доста инструменти :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря ви много че сте отделили време да го чуете. ;)

А това че забелязвате някакъв напредък в мен, страшно ме радва ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^Steinberg Virtual Bassist ;)

На съм доволен от него , обаче нямам бас китара че да си го изсвиря, а и да имах нямаше да мога да го изсвиря както искам :thumbs_up:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси baitanase :greenangel:

nofearinc радвам се че ти е допаднало. Барбаните са EZ Drummer Rock drums , само че предния път имаше забележки, че е неподходящ тоя сет за тоя стил и се опитах да ги пипна малко тоя път...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен (като слушател) доста се напасва сегашната партия към стила. Дори ми подсили желанието, породило се наскоро, да си потърся един такъв фънк състав за релакс музика :greenangel:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много приятна композицийка - много ме радва, особенно добре се вписа в утрешната ми програма - форума, кафенце и музика :lol:

Редактирано от KingdomX
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Парчето го правих за Get The Funk Out-Contest

Идеята беше да звучи, все едно са се събрали Маркус Милър и Ерик Джонсън например, да свирят заедно (заклетите им фенове да не ме линчуват само :tomato: ) , но доколко съм се справил вие ще кажете(Все пак съзнавам че и двамата са неповторими и велики, а аз не чак толкова :wallbash: ...).

 

Басиста ми се представя доста куцо , като за стила, но само той ми е под ръка..., не че аз съм блестящ де:) Като и да е...

 

 

Sunday night

Sunday night...Много свежо и изпълнението е много на ниво! Басиста честно казано не знам защо не те кефи човека, супер се е справил! Страхотно парче... :unsure:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.