Jump to content
Българският форум за музиканти

Изтриване на теми


Recommended Posts

Предлагам ,теми с изчерпано съдържание и давност да бъдат изтривани ,за да се избегне прекаленото натрупване на такива.Вчера например,четох тема от 2006 за магазина в малкия цум - отдавна е изтекла във всяко отношение.Има и теми от 2005 и 2004 години , които не са актуални.

Редактирано от johniebgood
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Теми не се трият, просто остават назад във форумното съдържание. Базата данни ако се претрупа ще стане инстересно, но засега нямаме информация да има такава опасност :D Запазете спокойствие :) В случай на проблем има какво да изтрием... като раздел Говорилня например :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само да добавя нещо,което Виктор (Ignite All) вероятно не си спомня,още не беше модератор тогава. :)

 

Вече сме чистили форума генерално - разделите "Говорилня" и "Купувам-Продавам" олекнаха с по 100-на страници теми всеки. Ако се наложи отново - ще има чистка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така е друже! Не ги знам тези неща. Има какво да се трие в интерес на истината. Много стари теми, които не са от значение в Говорилня могат да бъдат затрити съвсем спокойно... и не само там. Но трябва да има нужда от това.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

Според мен пък, ако е възможно, ще е хубаво ако не трити, поне такива теми да бъдат затваряни, за да не изплуват от небитието на първа страница, след като в тях не е писано, да кажем, една година.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За да изплуват от небитието, значи все пак някой е писал по тях - тоест, още са интересни (поне някому), нали така? :thumbs_up:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

също така дори при ползване на търсачката темите излизат по дата,няма опасност да се появи тема от 2005 преди някоя от 2007

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Но трябва да има нужда от това.

Не намирам смисълът на това изречение. Какво имам в предвид:

- без поставяне на препинателни знаци, някой неща не се разбират (правилно)...

Цитираното изречение го разбрах така:

Но трябва, да - има нужда от това.

 

Не се заяждам! Приятелска забележка. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ивелине, каквото съм написал, това съм имал предвид, човеко... Имаше един такъв военен лаф, че с една запетайка може да се предизвика цяла война.... А ти чак и тире си ми сложил :)

 

 

П.П. Някои се пише с и, не с й ;) Owned :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам какво си се вкопчил в това, което на мен ми звучи правилно. Ако ме познаваше щеше да знаеш моя начин на изказ... Няма нищо за признаване. Има офтопик, който няма смисъл да се трупа. Дори тази тема няма никакъв смисъл. Просто за пореден път беше изведена на предни линии тема, която е без значение поради функционалноста на форумния скрипт. Ако искаш да ми казваш нещо за словореда ми, давай на ЛС. Тук не е мястото! ОК!?!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не мисля, че триенето на темите е добра идея, ами заключването им. Все пак има нещо полезно написани в тези теми и няма да е много приятно да се повтарят.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Форумът не е толкова претоварен, че да триете теми.

Пожелавам на всички ни скоро да има нужда, тоест посещенията да се увеличат многократно, но не мисля че това ви е приоритет в момента.

Лично мнение, не задължавам никого с него.

 

П.П: Ивчо, бате, Игнит Ол си е написал съвсем коректно изречението. Ако е искал да сложи препинателни знаци и да промени смисъла е щял да направи точно така, но щом не е , значи смисълът е такъв какъвто е. :metalist:

Стига си ял човека за глупости, ами седни да запишеш Wait For Sleep, откога те чакам!!! :punk_guitar:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма да се трият теми, тъй като същите са колекция от важна и ценна информация, която не е необходимо да бъде пренаписвана - така имащите интерес просто е достатъчно да се вживят в ролята на еноти и да си я изровят. :punk_guitar:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Камене, това с енотите ми хареса много! Ама как да им кажеш на енотите, че търсачката в ключа към истината и отговорите, които търсят.

 

Infinity, мерси за подкрепата :punk_guitar:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.