Jump to content
Българският форум за музиканти

Изтриване на теми


Recommended Posts

Няма никакъв смисъл да се трият теми, както няма и проблем ако някой е изровил тема от преди 2 или 3 години.

 

Това, което е написал Виктор е съвсем коректно и няма никакво съмнение в това, какво точно е искал да каже. Интерпретацията на Ивелин според мен си е чиста проба заяждане и нарушава форумните правила, поради което Ивелин получава още едно предупреждение, този път от моя милост.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Infinity,

ние с IgniteAll се разбрахме по много цивилизован начин на ЛС (с псувни и обиди)! :ok:

Важното е, че всичко вече е ОК!

 

Edit: niki123bg, Thx...

Редактирано от Ивелин
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Офф топик:

 

Стига бе, до там ли се е стигнало? :thumbup:

 

niki123bg, понеже познавам Ивелин лично, гарантирам, че не го е направил за да се заяжда. Той просто е по-особен чешит, много любопитен и винаги успихнат. :) Затова е трудно, пишейки да се разбере кой какво точно мисли.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ивелин показа добра воля в директните ни разговори да спазва правилата, поради това моето предупреждение отпада.

 

Колкото до тази тема - мисля, че на този етап се изчерпа и поради тази причина я затварям. Ако някой чувства непреодолимо желание да сподели нещо по темата, което ще бъде жизнено важно за човечеството - нека пише на мен или на някой друг модератор и ще преценим дали да я отворим.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.