Jump to content
Българският форум за музиканти

Да ходя ли на уроци...


...denied

Recommended Posts

на мене даскала ми каза така:"Много рок китаристи немогат да свирят правилно.
Е от такива "професори" навремето се отказах от уроците и въобще "четенето" на музика-според некЪф такъв класически (даскал) тъпак Джими Хендрикс е наркоман,затова свири с палец басите (сигурно и Блекмор е така,горкия :D ),и какво значи правилно свирене,и какъв критерий ти е учителя? (за когото предполагам че половината от форума,свирещи неправилно ще го закопаят със свирене)

:)

А защо аз не се отказах а?Щото не съм такъв инат като тебе да си мисля,че знам много и мога много,+това не съм видял да имаш кавър или нещо авторско из форума,а само гледам как правиш гадни забелешки.А и за да му е пълен графика с учници на пича явно си разбира от работата и знае какво говори,а и като гледам колко добри музиканти като свирят държът перцето почти перпендикулярно на струните разбирам за какво става въпрос..

П.П Сори за офа ама не се сдържах

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 36
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

на мене даскала ми каза така:"Много рок китаристи немогат да свирят правилно.
Е от такива "професори" навремето се отказах от уроците и въобще "четенето" на музика-според некЪф такъв класически (даскал) тъпак Джими Хендрикс е наркоман,затова свири с палец басите (сигурно и Блекмор е така,горкия :D ),и какво значи правилно свирене,и какъв критерий ти е учителя? (за когото предполагам че половината от форума,свирещи неправилно ще го закопаят със свирене)

:)

А защо аз не се отказах а?Щото не съм такъв инат като тебе да си мисля,че знам много и мога много,+това не съм видял да имаш кавър или нещо авторско из форума,а само гледам как правиш гадни забелешки.А и за да му е пълен графика с учници на пича явно си разбира от работата и знае какво говори,а и като гледам колко добри музиканти като свирят държът перцето почти перпендикулярно на струните разбирам за какво става въпрос..

П.П Сори за офа ама не се сдържах

 

Всъщност човека на който говориш си свири много,много добре и за това,което ти казва е напълно прав.Ако някой ти твърди,че що се отнася до електрическа китара има правилна техника и другите са неправилни,то просто същият си мисли,че той свири правилно,а другите не(което е доста самонадеяно и глупаво).На този инструмент има много и най различни начини да се свири,и всяка техника е добра,ако дава желаните резултати.Ако едни музиканти са станали добри до такава степен,че ти си ги гледал и слушал,то сигурно си има защо.

 

п.п.Много хора са пострадали от ляви учители.Не говоря за конкретния случай,защото въобще не знам за кого става въпрос.И не става въпрос само за китара,а и само за музика.Да си учител по принцип е отговорно нещо.

Редактирано от kolio_k
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе чесно казано хич не ми пука кой колко свири на какво свири и какво.Само си исказах мнението...а и той не ми каза ТЕ НЕМОГАТ ДА СВИРЯТ,просто ми спомена че някой от работите се свирят грешно и да не ги гледам те какво праят това беше идеята.Абе кво да говоря....Нито ми дреми дали пича ще тръгва на уроци или не важното е да прави тва което той мисли че е добро за него и пак ще се повторя аз само си изказах мнението.Всепак затова е направен форума всеки да казва това което тои мисли ли как да го кажа по така..Аре кип рокин :rocker:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Темата найстина доста се разводни, но си направих някой изводи и като свърши срока( :) ) ще видя какво ще правя... Мисля да тръгна, да науча скали и техники, а пък в къщи да развивам мойте си техники и когато реша че вече нямам нужда от уроците ще се откажа. Благодаря много!

 

 

Rock On!!! :punk_guitar:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.