Jump to content
Българският форум за музиканти

Кой ще се състезава?


KhanAttila

  

174 гласа

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Моля, впишете се или се регистрирайте, за да гласувате.

Recommended Posts

  • Отговори 349
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Дени, присъединявам се към най-въодушевените ти подръжници! Браво на теб! Твоето голямо предимство - освен певческия талант и излъчването, естествено - е че си едно страхотно голямо ПЕРДЕ. Продължавай само така, вярна на себе си, и успех!

 

:punk_guitar:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не, това са студийните концерти, от които ще се подберат финалистите. На тях ще трябва отново да се задоволим само със слушане пред телевизорите и да не забравяме да гласуваме за Дени, за да можем след това да я слушаме на големите концерти :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е, значи като стигнем до големите концерти, обаждайте се, да си лепнем логата на тениските и да идем да подкрепяме Дени! Аз лично ще се въздържа да викам истерично :), но с удоволствие ще викам ..по-мъжката :bravo: хахаха

Пак слушам вчерашното изпълнение - отличава се от всичко, което бе акцентирано в БТВ! Деница е уникална!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази година малките концерти ще са в зала2 на НДК, ако не се лъжа, което значи, че най-вероятно ще са с публика, а не като миналата година! Не съм 100% сигурен в тази информация, защото е отпреди седмица, но ще проверя и ще пиша пак.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ехооооо :) нещата вървят страхотно ..замалко докопах един лаптоп :bravo: на 10 се надявам да ви харесам.. познайте на кои ше е парчетол ,което ще пея :D:):) хахахахха

ще има яко разказване неделя :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво, моме!

Само така.

Нека хевиметълът бъде с теб!

 

Кефиш; аз мисля, че тия кила, дето така просташки се коментират, са ти в плюс. Ай стига мис булимии със силикон.

 

Носи си ги със здраве!

 

Спесялен поздраф за теп:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)
ехооооо :D нещата вървят страхотно ..замалко докопах един лаптоп :) на 10 се надявам да ви харесам.. познайте на кои ше е парчетол ,което ще пея :):):) хахахахха

ще има яко разказване неделя :)

 

Rainbow? :):bravo:

 

Момиче, уникален глас имаш! Направо ми насълзи очите с това второто изпълнение на театралния кастинг!

И искам да ти кажа, че ако беше смъкнала повече кг. , щеше да ти повлияе лошо на гласа.

Колкото по-бавно се смъкват, толкова по-добре не само за гласа, а и за здравето и имунитета като цяло.

А и когато се смъкват по-бавно, резултатът е траен, докато при рязкото сваляне, организмът изпада в шок, започва да "мисли", че е война или бедствено положение и складира мазнините още по-ревниво от преди.

Най-трайно и равномерно се отслабва с физически упражнения всеки божи ден(+ последното ядене за дена да е в 19.00), освен това физическото натоварване влияе изключително добре на гласните струни, стига да не е половин час преди пеене.

 

П.П: Мога да ти говоря дълго на тази тема, тъй като сравнително скоро родих и имах да смъквам доста.

Редактирано от Infinity
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)
Браво, моме!

Само така.

Нека хевиметълът бъде с теб!

 

Кефиш; ....

Факт :);):thumbs_up::thumbs_up:

Вкл. и Фънкаря мега се накефи.

Пича с Iron Maiden фланелката, да не се окаже, че се навърта и той насам, а? :)

Ще подкрепяме здраво!!

С много метъл,

(Entered) Sandman (проз' китарджия треторазредник ;))

Редактирано от synchu
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)
...Обещавам после като се прибера да направя по-малка версия и/или юзър бар, за да можем да си го слагаме по подписите без това да ги прави много големи :)

 

Не че толкова време не съм се прибирал, но... бях забравил. Добре че се намери кой да ме подсети да намаля картинката, че да не нарушаваме правилата на форума с голямото изображение ;) Новата картинка вече е в подписа ми, ако някой иска да я сложи и в своя, ето адреса на картинката : http://i69.photobucket.com/albums/i68/vedm...IDOLTRUE400.gif :thumbs_up: Намаляваме картинката, но увеличаваме подкрепата! Дени на финал!!!

Редактирано от CorvusCorax
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Успех и от мен ! Много добре изглеждаш и пееш ! Изправяй се със самочувствие пред публиката ,защото това е най- важно !

Талантлива си за разлика от някои други участници !И си душица!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Deny не изглежда добре на английски, защото има и друго значение...

Denny е по-добре!

;)

 

Deny is our idol = Отричането е нашият идол

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей, значи, до последно ги държаха в напрежение наш'те хора - Дени и Тома :thumbs_up: Все едно не знаем кой е най- добър и кой ще продължи!

 

Сега е моментът да покажем нашата подкрепа! Нека пратим Дени на финал! Нека всички гласуваме! С теб сме, момиче!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.