Jump to content
Българският форум за музиканти

Кой ще се състезава?


KhanAttila

  

174 гласа

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Моля, впишете се или се регистрирайте, за да гласувате.

Recommended Posts

  • Отговори 349
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Браво, ДЕНИИИИИ!!!!

 

Вече и след като те гледах И СЛУШАХ - ЕДНО ГОЛЯМО БРАВО!!!!!!! Много яко пя и супер готино и спокойно (без да е небрежно или несериозно) се държа пред журито... а и в особено съдържателния разговор с тва ... жури, ма а'е да не говорим за него сега :)

 

:metalist:

Включвам се в агитката с пълна сила и гърло!!!

 

:hysterical:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз заставам зад истинския талант! Харесах Деница на кастинга - още когато не предполагах, че е част от този форум! Сега, когато имаме "наш"представител и то с такива силни характеристики, можем само да повдигнем духа му и да пожелаем успех с една иронична забележка към журито или плиткоумниците : "Душа в килограми не се мери!"

Успех Дени!

Слагам логото в подписа си! :punk_guitar:

 

P.S.Жалко че ни лишиха от възможността да чуем рок интерпретациите ти! Но пък не е задължително от форума на Мюзик айдъл да се похвалиш - имаме си и наш форум :punk_guitar::thumbs_up:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А коя беше третата? :punk_guitar:

третата беше "сбогом моя любов " на Васил Найденов :thumbs_up: Общо взето много хора я пяха,но аз си я харесвам и я пея като себе си(което е основното) ;) Мисля че им хареса :)

мерси на агитката,защото това наистина означава страшно много за мен :)

ПС нали знаете-като приключи всичко (независимо кога) ще има една ЯКА почерпка за всички (това е най-малкото,което мога да направя :) ) :punk_guitar:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Сбогом моя любов ми е една от най-любимите БГ песни! :D

 

И аз се присъединявам към сменилите подписа си. :)

 

Каквото и да е журито, кастингът ще е FUN :)

Кастинга на Music Idol 1 го запомних с една песен: 6 кокошки съм заклала...

Кастинга на Music Idol 2 ще го запомня с: Кенлий...

Редактирано от Ивелин
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тулибо дибо даутю

също така и химията :) ,пея ги на цялото даскало

и аз го слагам в подписа :D и аз те харесах много.ю

много си лъчезарна и много се изкефих когато започна да им обясняваш защо каза "ще отслабваме" как не усети че те прекъснаха :):D

 

Цунки и успехи!Дано и аз така се науча да пея :cheers2: Аааа и дано важи офертата за почерпката! :cheers2::)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво моме,

разбий ги! :wallbash:

 

Кога ще се пращат смс-и ?

 

Това с картинката в подписите е похвално! Браво Гарго, браво Рошава!!

 

Дайте наистина да подкрепим Деница!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много много много ви благодаря за всичкоооооооо !!!!! Сега отивам в хотела и ще мога да пиша по-рядко ,затова се извинявам предварително :( Вашата подкрепа е страхотна.... невероятна... звуча глупаво ,но наистина нямам думи :) Определено не смятам да ви разочаровам ,а напротив-да ходим заедно на финал :):):):hysterical::D

ПС Почерпката е официално заявена(има я написана,така че не мога да се измъкна :) )

благодаря

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това с картинката в подписите е похвално! Браво Гарго, браво Рошава!!

 

 

Браво, ами! Нали съм председател на фенклуба (питайте Дени, тя е свидетел, че съвсем официално се самообявих за такъв). Така че, събирам агитка отсега :hysterical: Deny is our idol!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Усещам аз, че ще има рокендрол!!! :hysterical:

 

Най-сетне форумчето да има доказателство, че освен шредъри, тук има и грамотно пеещи хора! :)

 

успех!

 

И, агитката, за нас ще има безплатни автографи, нали? ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

БРАВО,МОМИЧЕ...

 

Страхотна си. Страхотно пееш.Ти си нашата надежда за нещо истинско.

 

Стискаме палци (на ръце,на крака ) да ги отвееш като вятъра на промяната.

Заради теб за пръв път ще гледам този конкурс (докрая ). Запазете ми едно местенце във фенклуба.

Искрено ти пожелавам : РАЗБИЙ ГИ...

 

Ние сме с теб...

 

 

:):):P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето точно сега Дени прооооосто отвяяяя конкуренцията с изпълнението си на тератралния кастинг в Клуба на Армията в София...

...'cause i'm your lady....and you're my man....

Момиче, уникална си! Не (само) че нашето гардже (поздрави за CORVUS) е най-хубавото, ма е (и) най-гласовитото ве!

Някой ако намери линк с изпълнението на Дени, да го пуска! :punk_guitar::) Аз изтръпнах! Какъв глас!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Какви ти автографи? Аз вече почерпка изпросих, ти за автографи питаш JD :)

 

Така, на 10.03 започват малките концерти! Агитката - телефоните в ръце и да покажем, че нашето гардже и най си го подкрепяме :):punk_guitar:

 

Иначе, Дени като че на театралния пя даже по-добре отколкото на първия кастинг! Представете си какво става нататък ;)

Редактирано от CorvusCorax
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На театралния пя МНОГО по-добре, отколкото на първия! Аз също изтръпнах, приятелката ми и тя! Дени, :girl_witch: !!! Невероятна си!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.