Jump to content
Българският форум за музиканти

Не познавах теб


Recommended Posts

Пу за мене - аз съм първия коментатор!

Определено ми се услади парчето. :headbang: Съвсем завършено и обработено, струва ми се. Готина електроакустична комбинация. Според мен, никакви кусури. ;) С изключение на това, че в линка излизат йероглифи, защото си го именувал на кирилица. :rocker:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бравос :)

 

Яко е парчето и е наточено. :punk_guitar:

 

На мен специално, обаче ми липсват три неща:

 

1. След първия припев, ми се струва, че бийта трябва да спре за половин-един такт, щото така няма рилийз, така да се каже.

2. Мисля, че на втория куплет би било добре да влезе нещо като фон (някакъв синт или акустична китара, като тая дето е преди последните припеви), за да може да се изгради като динамика.

3. На последния припев би трябвало също да има нещо, което да го разнообрази - някакво нещо като исо - синт, щрайх или нещо такова плюс някакво дайре на слабо време например (импровизирам в момента, ама горе долу нещо такова ми се върти)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз мисля, че има малко повече припеви накрая, но нищо не мога да направя...

Парчето е на Мага и дует Мания (едната мацка в дуета е жена ми) :thumbs_up:

Аз просто го постнах да го чуете.

 

Благодаря за коментарите!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Направо МАТ си беше... :recourse:

 

Постнах парчето от името на авторката. Както споменах и преди - за да му се насладите.

Редактирано от Ивелин
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Направо МАТ си беше... <_<

 

Постнах парчето от името на авторката. Както споменах и преди - за да му се насладите.

Именно, а хората започнаха да ти дават съвети как да го промениш, защото помислиха че е твое. Можеше да уточиш в началото де :cheers2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А! И аз помислих, че е твое авторство. След второ-трето слушане, съгласен съм с някои от точките, които е посочил Chrysalid, с цел повече "оживяване", но то е малко и въпрос на вкус. Във всеки случай, в този вид си е чудесно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

завършека на мелодията на края на припева мноооого ми прилича на една песен на Графа, която всъщност изобщо не е на Графа, но още не съм се сетил името.

но това си е лично мое мнение.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Именно, а хората започнаха да ти дават съвети как да го промениш, защото помислиха че е твое.

Можеше да уточиш в началото де :)

М'да, наистина не поясних в началото, че не е мое, а на жена ми..., което не е голяма разлика - нали е в семейството! :recourse:

Проблема дойде, не като слушах коментари, защото те не бяха отправени към мен, а към парчето,

но тизи мил човечец:

Браво Ивчо...талантлив и трудолюбив.

Поздрави, не спирай да радваш музикантите и хората с такива позитивни неща.

ме накара да се почувстам гузно... :)

 

Завършека на мелодията на края на припева мноооого ми прилича на една песен на Графа,

която всъщност изобщо не е на Графа, но още не съм се сетил името, но това си е лично мое мнение.

Ако се сетиш - пиши, че и на мен ми е интересно от къде може да е "взаимствано"! :metalist:

Редактирано от Ивелин
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.