Jump to content
Българският форум за музиканти

Немога да настроя китарата в звуковата карта на компа! Help


Stelian Tomov

Recommended Posts

Имам китара и кабел, понеже звуковата карта на PC-то е обикновена с малки букси си взех преходник. До тук сичко нормално вкарвам я в буксата на MIC-а и нали като си дам на MIC BOOST от настройките и работи китарата, чува се по силно, обаче как мога да я настроя през тез програми REVALVER II, AMPLITUBE като вляза в тях има едно пръщене което направо ще ми гръмнат колоните и многооооо стържи с се разминава малко звука, имам и CUBASE, искам да се записвам на соло трак китарата с ефекта ама да няма проблеми, имам некав АСИО 4 АЛ драйвър, избирам го от AMPLITUBE, ама пак тогава още по гадно става , даже по някога изчезва звука. Незнам що тъка става, драйвърине ми неса REALTEK 97, ами ANALOG DEVICES SOUND MAX.... незнам що тъка става, давайте акъл ПЛС!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ебаси правописа, честно. Аз така и не разбрах какво точно питаш, но предполагам не си си направил труда да погледнеш тук, щото си голям пич: The Ultimate Guide For Beginners?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ебаси правописа, честно. Аз така и не разбрах какво точно питаш, но предполагам не си си направил труда да погледнеш тук, щото си голям пич: The Ultimate Guide For Beginners?

 

 

Еми, неразбираш ли кво точно питам, ти можеш ли да си записваш китарата с ефект без никви проблеми, ако можеш, аз немога

;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И в Мик и в ЛайнИн - се тъя. Проблема не е от това.

 

Като не можеш прочети посочената тема. Също потърси и някоя от стотиците такива в раздела "Софтуер". Успех!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

инсталирал съм го ве човек, вчера пак си играх, почти стана, номера стана през line in, ама много е тих сигнала и то само от лявата страна- моно, а през мика мноо бучи. Другия вариант кабела да не е добар, преходника, или китарата, но компа му нема нищо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има поне 3 такива теми в раздел Софтуеър, моля чети в разделите и използвай търсачката преди да пускаш подобна тема занапред! Затварям темата ти!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.