Jump to content
Българският форум за музиканти

дръм програма


KILL_EM_ALL

Recommended Posts

значи хоеа не зам дали е тука мястото на темата но ако не ше се шпремести ахах

та интересува ме следното

значи трябва ми програма на която може да се запишат барабани--изсвирени от самата нея

значи става въпрос приемрно аз самия си записвам дадено парче с китарата и понеже нямам барабанист искам да си изкомпозирам барабаните на дадена прогррама и отгоре да си запиша китарата да речем...

чувал съм че има такива програми а и съм слушал подобни записи верно че барабаните си звучат малко миди хахах но въпроса е че нямам барабанист дето искам да изсвиря едни неща

много ще съм благодарен за ваще отговори

пък който си иска почерпка ше има бира от мен хаха

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ez Drummer,Addictive Drums,Nativ Instruments Battery... за тия съм научил от този форум :hysterical:..имам ги и трите и са добри. хаиде чакам бирата :):hysterical:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мамка му мноо съм бос в тия работи

като индианец пишеща машина съм аз дори не знамот куде да ги друпна тия програми в тяхните сайтове са си платени то е ясно в бг търсачките никъде не ги намирам

а освен сичко друго ми трябва и програма с която да си запиша самата китара :hysterical:

:hysterical:

:);)

хора мноо съм зле да го еб.

май не е толко лесно колко си мисля---

мене ми трябва и самата програма да не е трудна примерно както си пиша барабаните на гуитар прото да речем хаах

абе не знам дайте някъв съвет щото се отчайвам от живота не е за малумници кат мене

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля че тази тема касае повече барабаните отколкото китарите , можеш да пуснеш една тема в раздела на барабанистите , да видиш те какво ще кажат .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тъя тема е за софтуер!

Освен гореизброените може да опиташ и Steinberg Groove Agent. Можеш да ги свалиш от обичайните места като исохънт, мининожа, дъпайрътбей и т.н. Успех! :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.