Jump to content
Българският форум за музиканти

От къде да си купя Теория на музиката


Recommended Posts

И също Cursed Soul , я кажи от къде(кой сайт, електронна книжарница) поръча ЕТМ? Предполагам че ще има и тази книга за хармонията, чието име забравих...

 

Ако не се лъжа беше от тук :

http://www.knigi.biz/?act=products&do=...ed&id=50308

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 5 months later...
  • 2 weeks later...

За тези, който търсят литература в Пловдив могат да я намярят в магазина на Койчев в "партийния дом". От съм си взимал навремето ЕТМ, която та й не прочетох :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За Варненци! Намерих антикварна книжарница където има доста книжки от старите комунистически издания, сред тях и ЕТМ.

Купих си "Хармония", за съжеление доста опърпана, но за сметка на това на цената на нова :P Няма как ...

Та ако някой се интересува мога да го светна къде е

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 months later...

Скоро ще е преиздадена нови бройки супер говорих с директора на печатницата и скоро време ще е на пазара изчерпана е по принцип много трудно се намира в предпечатна подготовка е!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...
И по то4но на кое издание ,кои автори?трябва ми за кандидат-студентския изпит в НБУ.

 

Вече Издателство МУЗИКА преиздаде ЕТМ на Парашкев Хаджиев, аз си я порачах от тях директно, давам телефон 029802256 029877963 трябва да я има вече и в търговската мрежа Поздрави!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

А не знам защо никой нищо не казва за ЕЛЕМЕНТАРНА ТЕОРИЯ НА МУЗИКАТА-на ВАХРОМЕЕВ и СПОСОБИН?Всичките по стари музиканти с Музикално училище и Музикална АКАДЕМИЯ-сме учили по този учебник и за нас това е най -.добрият учебник.После излезе на Парашкев Хаджиев-които учебник е просто транскрибция на горепосочения от мен учебник.По същия учебник се учеше и в детските музикални школи по наше време.А конспекта по елементарна теория на музиката е формулиран върху материала от ЕТМ-Вахромеев и Способин.Замислете се ЗАЩО ли е така?Завършил съм 2 музикални школи,Държавно Музикално Училище -София/а не най различни провинциални такива/,Държавна Музикална Академия-София-специалност ДЖАЗ и ПОП музика/а не най-различни там частни и измислени такива -с две специалности-ТРОМБОН и УДАРНИ инструменти,имам около 40 години музикален стаж по ДЖАЗ и ПОП/кабаре /банди в чужбина и България-от които и около 20 години в като солист -водач на тромбони,като сега съм на 63 години и чакам да се пенсионирам в Градски Духов оркестър-ТАКА,ЧЕ АЗ ЗНАМ -ВЕРВАЙТЕ ми-не искам да ви подведа -а само искам да ви помогна с ИСТИНАТА.УСПЕХ.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 6 months later...
Религиозният фанатизъм в сферата на музикалната теория е излишен. Благодаря!

 

Петър

 

:greenball:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Религиозният фанатизъм в сферата на музикалната теория е излишен.

Тва го кажи на ония в Бруклин... :no:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Подарявам, повтарям... подарявам го това почти безполезно книжле, ако някой се интересува.

 

Да пише на лично съобщение. Книжлето е в София. Не изпращам по други градове, а също така цветя и бомбони не пия. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
Подарявам, повтарям... подарявам го това почти безполезно книжле, ако някой се интересува.

 

Да пише на лично съобщение. Книжлето е в София. Не изпращам по други градове, а също така цветя и бомбони не пия. :godbless:

Хаха "безполезно" :thx:B):headbang:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.