Jump to content
Българският форум за музиканти

Tin Pan Alley


onziv1

Recommended Posts

Много е добро!

Съжалявам, че съм направил грешката да пропусна Блус феста в Русе 2005-та! :thumbs_up:

 

Имам следната забележка - прави ми впечатление, че интерпретацията на китарата е доста свободна - на някои места почти не се познава че е Tin Pan Alley - особено ако човек клика из mp3-ката, а не я слуша от началото...

Всъщност не знам доколко версията на SRV съвпада с написаното от Robert Geddings, но предполагам, че това, което свири SRV е Tin Pan Alley, а и е посочено, че кавърът е на SRV...

 

С женски вокал на мен ми звучи леко странно, но това не означава, че е лошо - просто до сега съм слушал тази песен само в изпълнение на SRV и на Bernard Allison и...

 

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък бях на Феста, дори трябва да имам видео буутлег на ДВД, но не съм в нас да чекна. ;)

На мен много ми хареса перформанса и сега като си го слушам пак - пак ме кефи! :thumbs_up:

 

П.П. Не му обръщайте внимание на тоя горе, той е ламер! :thumbdown:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Става дума, че и аз блуса го приемем (ако е възможно) с по-малко Блекмор пиниз. Щото е блус най-вече... Иначе хората (5XL) си имат тяхна интерпретация на песента, но и аз съм свикнал да я слушам по-различно. Само споделям факти, не коментирам доброто изпълнение.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Става дума, че и аз блуса го приемем (ако е възможно) с по-малко Блекмор пиниз. Щото е блус най-вече... Иначе хората (5XL) си имат тяхна интерпретация на песента, но и аз съм свикнал да я слушам по-различно. Само споделям факти, не коментирам доброто изпълнение.

Ако продължавате де хвалите групата 5XL! Ще взема да публикувам и кавър на Jimi Hendrix -Red House! Да не би да искате това! БЛАГОДАРЯ ви за топлите думи! Дано сте искрени!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

с по-малко Блекмор пиниз.
По скоро Пейдж е пиниза..,а Боро си е старо куче и кърти мивки. :icon_shithappens: А това с неговите ефектчета ли е свирено (за китарата),яко звучи?За незапознатите-китариста е инжинер,освен блуса и още преди години правеше джаджи от вида на санс-амп.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще взема да публикувам и кавър на Jimi Hendrix -Red House! Да не би да искате това!

 

Много добро :recourse:

Давай още и Хендрикс и други ако има :recourse:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.