Jump to content
Българският форум за музиканти

хроматичен тунер


BLACKOUT

Recommended Posts

Привет,интересува ме от каде да си дръпна в нета хроматичен тунер за китара и дали изобщо ги има в нета.Ако ли не посъветваите какъв и от каде да си взема.Благодаря предварително :hysterical:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Напиши просто в Гугъла ТУНЕР и излизат. Всички, които са със сигнал са хроматични. Или поне аз не съм виждал такъв не хорамтичен. Под тези "без сигнал" имам предвид тези, които просто ти дрънват нотата и ти се настройваш по слух.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

AP Tuner 3.06, това мисля че е последната версия - най-добрия дунер който съм виждал някога и е безплатен - регистрацията е само по желание, иначе можеш да си го evaluate-ваш неограничено време.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

благодаря,щот не съм мн вещ в китарното дело.Аз съм от плд и искам да си взема някакъв до 40 лв какво ще препоръчате

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Stagg са съвсем прилични тунери, на които можеш да настройваш честотата на Ла (макар че едва ли ще ползваш нещо различно от 440 Hz), да сменяш изцяло основния тон (Кеy), имат си и микрофонче за настройване на акустични инструменти; вход и изход, ако искаш да го направиш част от веригата китара -> кубе и така... Последно ги гледах по 35 лв. :whistle:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

стаг в пловдив миналата година от динакорд си взех за 25лв хроматичен, който променя честотата и тона, сега нз как са, недостатък му е нечуствителния микрофон ето модела

Act8_stagg_tuner.jpg

един приятел купи преди месец корг, такъв

korg_ca30.jpg

за 35 май беше от магазина във филхармонията - микрофона хваща в цялата стая струна на електрическа китара когато е тихо ;)

Редактирано от Overdrive
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.