Jump to content
Българският форум за музиканти

Две китари Менте


the_gorer

Recommended Posts

  • Отговори 40
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

^ Митническата част не е интересна.

По-интересно е как ще накараш продавачите да изпратят стока за България, при положение, че те категорично отказват.

С други думи, до митницата въобще няма да се стигне.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм за втората!Само да отбележа обаче,че Джаксъните с флойд са в РФ 519 лв...вчера разглеждах... :)

Говориш за Джаксън Динки, нали?

Да, знам, че от тях има евтини с Флойд. Но не ми трябва такова.

 

Темата е за РР, а китари от тази серия с флойд под 900-1000 лева няма.

Да не говорим, че са с прословутите гнусни триъгълни инлеи, които ненавиждам от дъното на душата си.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

че някой алтернативен начин немогат ли да измислят DHL най млкото.. ма щъ закърпят сигурно едно 40 евро за доставка

крайния вариант е да се звържеш с някои Форумист от Дойчланд Flisk мисля че беше там и Феникс-а и той може да ти я пзаруват лично и да ти я пратят като нормална пратка до БГ..да я порзглобят малко ако трябва :):)

 

Аве ташака настрани от Спейн до София са 10 лв на чанта :) с БГ Автобусни превози. може д апробваш някак си

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

jFog, братко, сложна е работата с чантите и превозите... Първо трябва да се дебне х'афтобус, който пътува само през ЕС държави, демек да не минава през сърбия, че там на митническата проверка, току виж го отракат с някой друг лефф, после трябва да се избере надеждна фирма и накрая е добре все пак да е с човек, че иначе е малко тегаво... Да не говорим, че всичките тия неща оскъпяват нещата допълнително, а за който е забравил горерът иска да мине Тънко!

 

Иначе работата с човек на място е най-надеждна, да, щото така ако има някви мизерии, дефекти, ала-бала можеш да я върнеш и да искаш да ти я сменят... :)

 

Поздрави,

Влад

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще го мислим това с човек в чужбина.

Но, доколкото разбрах, доставката на китара ще е Много Скъпа.

Хммм, в Томан цените за доставка май не бяха твърде страшни, ама знае ли човек - те сигурно ползват отстъпки, защото пращат пакети като обезумели и иамт договор с Доче Вурст Краут Пост.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Динкитата вече дори са по евтини,говорех за ето тези специално 2900014528_md.gif , 2900013503_md.gif Ама да,без флойд са..иначе за без флойд и с тази форма роудс мисля че не много повече от 520тина лева.Обаче все пак да си призная и аз се заинтругувах от евтинията на тези Rocktile ще има пиша и аз един майл ..токувиш ако станеме повече решат да пуснат шипинг до БГ :lol:

Редактирано от ukeil
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мне точно, King V формата от JS сериите вече не се произвежда с флойд. Преди много време, помня че в РФ имаше останали бройки от JS35 серията. Бяха с точки и флойд, ама доколкото помня по 600-700 кинта поне. А и сега вече Jackson не ги произвеждат => шансът да има още останали бройки в РФ е доста малък.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

в РФ има едни V образни за 500 без флоид , гледах и едни с коледно намаление бяха 450 но модела не ми е ясен.Прати аз един и меил на тези с уговорката да пратят до България , още не съм получил отоговор.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^ Фен, още в предните постове обясних, че съм писал на гнусните шваби и, че не искат да пращат за България.

Обяснил съм също и че не обичат да се пазарят и няма да направят отстъпка за никого - просто пращат само за страните, които са обявили в листинга си.

Но гледам, че ти си падаш по повторенията...

Пускаш двойни теми за тези китари, пишеш на продавачите въпроси, които беше обяснено, че вече са задавани...

Имай предвид, че в този случай повторението не е майка на знанието и, ако още един тийнейджър им пише със същия вече многократно задаван въпрос, съм сигурен, че ще сложат официално съобщение в следващите си листинги, че не продават за България.

С червени букви.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^ По-скоро ще се подразнят.

Това са шваби, не забравяй.

Вероятно рационално са заключили, че твоето питане съм го писал пак аз от друг акаунт и си викат: "Тоя олигофрен не разбра ли, че не пращаме до БГ?"

Но съм съгласенс теб, че ще бъде супер, ако греша.

Rock on! ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.