Jump to content
Българският форум за музиканти

Jimi Hendrix - Little Wing


BlueZone

Recommended Posts

Мда, явно няма да правя кавъри. То след такива изпълнения и МР3-ката на Джими ми звучи зле... :)

 

Рестекпа! :music:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодарско :rolleyes:

 

 

Чудех се дали да не слагам още някви инструменти, ама така сухичко по-добре ми звучи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля да отбележа , че наистина много радва !!!! Прекрасен звук на китарата и добро изпълнение на вокала :hysterical: :hysterical: :rolleyes::offtopic-001::cheers2::):D:P:thumbs_up:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Деляне, благодаря за отзивите :)

 

Винаги съм считал мненията ти за меродавни и тежащи си на мястото :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бааааа, тоя Боби какъв глас извади. Браво бе - кефиш на макс. Станало е много готино! Иска ми се да те чуя на живо с банда обаче...мисля, че ще е още по-яко!

 

Поздрави,

 

Петър

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пешо, радвам се, че ти допада :greenangel:

 

За съжаление все повече ми се убива всякакво желание да свиря на живо с разни групи...просто толкова неуредици, простотии и нерви за жълти стотинки...направо не си струва.

 

Предпочитам да си действам като студиен музикант и тон-техник (каквото и правя всъщност) - това поне ме кефи и знам със сигурност какво ще излезе накрая :D

 

 

Живото свирене остава само ако нещо ше се джеми някъде...иначе да ходя по репетиции, да вадя кавъри...бляк...до гуша ми е дошло вече.

 

 

П.П. Айде връщай се да вземем да посвирим, попийнем ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много готина версия :):recourse: А саунда на ритъм-китарата особено е потресаващо як. Каква е китарата и как е записана? :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Акустичната китара е Ibanez AEL 2012, със струни D'addario 0.10, записана през Marshall Valvestate 8080, А електрическата е Ibanez RG 7420, пак с D'addario 0.10, записана през същия усилвател.

 

Marshall-а е озвучен с AKG D880MS и едновременно с него и през Line Out, като двата сигнала влизат в миксера и са с леко отворени панорами.

 

След записа почти не са обработвани - има лека компресия с бавна атака и кът под 100 Hz.

Само електрическата е вдигната малко на 3kHz.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Страшен дух си вкарал в бруталната класика! Крайно чаровна интерпретация и наистина много емоционална :rocker:

Редактирано от J D Fortune
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.