Jump to content
Българският форум за музиканти

Песен за Азис


maringtr

Recommended Posts

  • Отговори 34
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Отговорено (Редактирано)

МУАХАХАХАХАХАХАХХАХАХАХАХАХАХАХХАХАХАХАХХАХАХА

 

 

Чакайте че се просълзих. След малко ще напиша кво мисля :D

 

_________________________

 

Абе не е Епизод, поне не прилича по нищо на тях. Прилича на БТР по стил (е малко по-тежичко е :metalist: ) и по вокала, ама май не са те. Да еба, кои са тия ве?

Редактирано от AXE
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 years later...

Три години по-късно и след като получих сигурно инфо, че не е на Епизод, да подпитам пак:

На кого е тази култова песен, че да го възхваляваме во веки! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Доколкото аз знам е на Епизод с участието на Наско от БТР , според мен лирическия герой не си струва труда,цяло паряе,текст,музика,запис...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Три години по-късно и след като получих сигурно инфо, че не е на Епизод, да подпитам пак:

На кого е тази култова песен, че да го възхваляваме во веки! :punk_guitar:

 

 

Из нета пълзи така, покрито, информацията че песента е на група Аркадия. Не съм слушал нищо тяхно и не знам истина ли е това, но съм сигурен, че не е на "Епизод" или "БТР". :thumbs_up:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:unsure:

на мен ми прилича малко на "обратен ефект"..............

 

 

И аз съм на това мнение! Те са достатъчно болни, че да напишат нещо толкова култово! Може някои , които ги познава да ги попита, ако не- като дойдат следващия път в Пловдив ще ги питам -_-

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^тея пъ за пръв път ги чувам... можеш ли да постнеш линк към сайт някакъв, дето има музика, да можем да сравним вокалите, или поне спецификата на свиренето, нещо по което да се ориентираме?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 months later...

От група Аркадия много учтиво ми отговориха на запитването, но те нямат НИЩО общо с тази песен! Извинявам им се, ако съм ги засегнал с нещо. Проблемът е, че тази песен за едни е ултра-култ, за други тотална простотия!

 

Това от линка на Метълхамър е кавър версия, така да се каже. Ето ТУК пише, че е на Ренегат, но сега имат нова версия (тази от линка на Дими).

 

Освен това във форума на Кречатало, някой с ник renegadebg е писал, че е тяхна, като е дал линк към официалния сайт на групата, където е качена песничката.

Редактирано от Baby Thomas
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.