Jump to content
Българският форум за музиканти

Billy Cobham "stratus"


temerut

Recommended Posts

Звука не е толкова гаден и по мое мнение парчето е станало супер . Китарата ме кефи максимално като звук :thumbs_up:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Toва парче го харесвам много още от едно време.И на мен ми допада китарата от записа на Темерут.Ще използвам темата и ще постна друг вариант на парчето,само че не е кавър,защото авторът му си свири барабаните,а аз имам честта да измъчвам китарата

 

стратус

 

Записа е от концерт в Берн

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

..... Кольо , братче много ме изкефи варианта ..... кво да ти кажа друго .... а , напълно съм съгласен с думите на Кобъм след края на парчето ... наистина си great player .... само дето го казвам на всички , а не си трая както той съветва , шегувайки се ...................... ааа , енд бай дъ уей , много ме изкефи как на две три места усетих как вкарваш по терлички фолклорни нюанси , но много премерено и стилно ... бравос за което :rocker: ... Цеко :rocker:

..... аааа сори щях да забравя , temerut колега поздравления за начинанието ........ и аз съм на мнение като dedomito , парчето се е получило много приятно , и че тона на китарата е много харен , особено за свирене на живо .. бравос и на теб

 

:rocker:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...не е кавър, защото авторът му си свири барабаните, а аз имам честта да измъчвам китарата...

...е аз останах без думи!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Направо бан, какво се извиняваш?!?! :)

 

temerut, супер яко е станало! И саунда съвсем не е трагичен. Направо кефи отсекъде! :music:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.