Jump to content
Българският форум за музиканти

искам сантизатор.но.....


pety

Recommended Posts

Здравйте!

(опс,немога пиша на кирлицата,е щесе справим:) Е,да, вярно имаме си хубава азбука:)))

 

От мн малка искам пияно,сантизатор,но и таи мечтата немисе сбъдна Не ще сме социялно слаби ами за родителите това са глупости Аза замен е това да свириш да слушаш е мн успокояващо , психическо разтоварване Имам голяма сестра и от нея имам класческа китара Брадовчедми имаше пиано и нанегосвирех малко.С мой спестявания ходих на уроци.Справях се отлично,.Искаха даме запишат в музикалното,но родителитеми категори4но ''не''.Тогава и писах и песни

 

И сега като вече работя и сам независима от никой реших да спестявам ида си купя сантизатор.Все пак един път се живее!

Една приятелка и бивша съучиничка ,която от малка се занимава с музика и както цялото й семейство Сега е учителка И от 3 год. ми обещава дами намери сантизатор И таи неми намери Дадеми да си посвиря на неиния задами минел мерака(глупости)

и затова реших да пиша тук и да искам помощ даси намерия сантизатор Незнам какво търся но да има повечко възможности и запазен...И неги разбирам мн но нали ве4е познавам някой и разчитам на нея Еи данеме прекара някои! :)

 

е,това е

чакам отговори!

доскоро!

и ме извинете за грешките! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Също така ако търсиш нещо , търси за сИнтезатор .

@ колега Teiton , как не те е срам да си сбъркаш името на инструмента . Пише се sYnthesizer

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Също така ако търсиш нещо , търси за сИнтезатор .

@ колега Teiton , как не те е срам да си сбъркаш името на инструмента . Пише се sYnthesizer

Ееее...ти пък сега...кое как се пишело....то и "пианата не пият"...ама това е друга тема. :)

 

@pety, това с което трябва да започнеш е - каква сума си решила да отделиш ; второто, което трябва да разберем е дали искаш просто да се кефиш, свирейки и по този начин една самосвирка би ти свършила прекрасна работа....или искаш да се заиграваш с намирането на нови звуци и тогава трябва наистина да ти търсим синтезатор.

 

@Rudess_90, няма да ми крадеш обръщението, докато си пиша постовете... :) ...щото така изглеждам малко тъп да измисля друго. :)

Редактирано от yamaha
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз клавирите ги деля на два вида. Избери си кой от двата би ти свършил по-добре работа(той колегата по-горе общо жзето ги каза).

 

1) самосвирка (аранжер, Хитър Петър) - то е автоматичен акомпанимент с стандартни GM бленди с малки (на някои по-големи) възможности за редакция (филтри, енвелоп и т.н.)

 

2)синтезатори - нямат автоакомпанимент, НО много добри за създаване и редакция на звуци. Повечето са сложни за работа, защото се започва от прости вълнови форми и чрез филтри, енвелопи, ринг модулатори и др. се достига до желания резултат. Има много хубави модели от този вид (някои и евтини), които тръгват от GM (готови) звуци и тях редактираме.

 

 

А относно цената, за 600 може да се намери Yamaha cs2x

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

искам си взема нещо дасвиря (аз даси саздавам (композирам)музиката(просто засебеси като хоби(любител) ,но незнам какво?!

каквае разликата м/у самосвирка,клавиятура,сантизатор,кеибоард.....и ако може малко по така дами обясните 4е мн сам зле стези неща

и какво бихте ме посаветвали и какво бихтеми предложили

:metalist:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чети , по-нагоре колегата го е написал :

1) самосвирка (аранжер, Хитър Петър) - то е автоматичен акомпанимент с стандартни GM бленди с малки (на някои по-големи) възможности за редакция (филтри, енвелоп и т.н.)

 

2)синтезатори - нямат автоакомпанимент, НО много добри за създаване и редакция на звуци. Повечето са сложни за работа, защото се започва от прости вълнови форми и чрез филтри, енвелопи, ринг модулатори и др. се достига до желания резултат. Има много хубави модели от този вид (някои и евтини), които тръгват от GM (готови) звуци и тях редактираме.

 

Освен това тази тема има още доста отговори като за теб .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.