Jump to content
Българският форум за музиканти

Има ли шанс това да тръгне


Dilian Nedev

Recommended Posts

Така ... докато се ровех попаднах на тази играчка :

http://plesio.bg/product.php?product_id=21...amp;section_id=

 

Преходник от GamePort към USB . Та въпроса ми е следния : Разполагам с кабел MIDI -> GamePort . Има ли шанс моя кабел + това нещо да стане MIDI -> USB интерфейс за обща сума от около 45 лева ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Tи си ТРЮ ПРО е човек , сигурен съм че знаеш как се прави ! Не ми разваляй ся тука величествените представи за тебе ! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако е по повод същото за което си мисля , бих казал че нещо се комплексира ти , що така ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преходник от GamePort към USB . Та въпроса ми е следния : Разполагам с кабел MIDI -> GamePort . Има ли шанс моя кабел + това нещо да стане MIDI -> USB интерфейс за обща сума от около 45 лева ?

Отговорът е същия, както и на въпроса "- Мога ли да стигна от Пловдив до София, като мина през Бургас?"..."- Да, но има ли смисъл цялата далавера..."

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Номера е , че имам два такива кабела (МИДИ - Gameport) , и целта е да ги ползвам някак си без да слагам бъгави C-media-ии и такива ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Lord Of Darkness, това което искаш да си купиш ще ти върши идеална работа ако нямаш гейм порт и искаш да си цъкаш игрички с джойстик който няма usb, и компютъра ти няма геймпорт.

 

Нека да не бъркаме джойстиците и мидито само защото са на 1 конектор :virtuoz:

 

Относно отговора на въпроса виж какво са написали плесио в сайта си:

Уред, който превръща USB порт в gameport
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е то и геймпорта по принцип не е замислен за пренос на МИДИ , но ...

Иначе важно е Икспериментирането :virtuoz:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нека да не бъркаме джойстиците и мидито само защото са на 1 конектор :greenball:

Въх...верно бе....то си пише, че не е комбинацията с миди ама кой да гледа... :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^също ако някой каже къде има МИДИ-УСБ в София. Звънях на Pro-technica неска, ама казаха че нямат и едва ли скоро ще имат.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.