Jump to content
Българският форум за музиканти

Music Idol 2


Bubureli

Recommended Posts

Здравейте :) !Любопитно ми е,ще има ли 2-ро издание шоуто?Бях чула,че 2-то издание няма да го продуцира Слави?Знаете ли нещо по въпроса?Кога са кастингите?Ще участвате ли..?..И от гледаното,чутото..от 1-то издание,според вас заслужава ли си да участваш?(Понеже имам огромното желание.. :thumbs_up: )

Редактирано от Bubureli
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Music Idol е един страхотен формат..добре измислен ии е сташен думи нямам...незнам надявам се да има 2-ри сезон така да се каже но няма да мога да участвам мн съм малка :thumbs_up: ще бъде меко казано гадно ако не го продуцира Слави,защото с негово участие винаги е много готино.. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз не бих се явила пред същото жури. Да не говорим, че музиката, която ще наложат на победителя е едно голямо неизвестно..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При все, че живея с вероюто, че изкуството не е състезание и дълбоко ненавиждам всяка форма на конкурс, що се отнася до правенето му, бих се пробвал, защото явяването пред комисия с пеене не ми е силна страна, а ми е интересно дали ще мога да преодолея себе си. Като си припомня, обаче, интересните декларацийки, които бяха карали участниците да подписват миналия път... като че леко се отказвам...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

както каза една моя приятелка, която стигна до 3тия тур, "ще отида пак, защото срещнах найстина много готини хора и специално заради хората бих отишла поради причината, че е едно страхотно изживяване:)"

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде всички певци във форума да направиm УЛТРА голяма волална банда и да се явим под името: Music Forum 2 :)

Редактирано от Ивелин
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

БЛАГОДАРЯ ВИ много,че така бързо се отзовахте..Това за Music Forum 2 е страшна идея ;) АЗ съм За!Хех..и все пак ако останат свободни места,може ли да се включа ? :P:D

Колкото до формата,все си мисля,че предимствата са повече..По-скоро се опитвам да си го внуша :D Аз така и не разбрах,ще има ли със сигурност 2-ро издание :ok: ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При евентуално одобрение от страна на журито, ако има второ издание на конкурса Музикален Идол, бих продължил само ако позволят да изпълнявам своите си парчета или в най-лошия случай кавърите на чужди групи или соло

изпълнители, така както аз искам да се аранжират и направят.

 

Иначе ще направя едно парче по техен сценарий и после ще поискам да не ме карат да правя чужди неща!

Едно-две за кеф - да, ама цял сезон.

 

Виж ако ме хранят, поят и подслоняват през това време ще бъде яко... като беше в шоуто Звездна Академия.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 months later...
Айде всички певци във форума да направиm УЛТРА голяма волална банда и да се явим под името: Music Forum 2 :)

ха ха ха ами айде какво чакаме

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.